Ви знаходитесь: Головна / Новини / В обласному архіві збирають пам’ять про Героїв

В обласному архіві збирають пам’ять про Героїв

Зберегти пам’ять про кожного з місцевих Героїв мають намір в Державному архіві Тернопільської області. В установі розповідають:  мають документи про тих, хто віддав своє життя за  незалежну Україну. Тут є папери ще міжвоєнного та радянського періодів.  Втім, не всі наші втрати у цій боротьбі залишилися в минулому – останні два роки Тернопільщина знову отримує сумні звістки.

ТЕРЕЗА МАЛИМІНА-БАЗИЛЯК, начальник відділу формування НАФ та діловодства обласного держархіву:

«Ми до сих пір в шоці, що от у 2014-2015 роках Тернопілля понесло такі великі втрати і ми маємо своїх Героїв: Героїв Небесної сотні, Героїв АТО, що загинули на Сході України. І зрозуміло, що ми маємо зберегти документальну пам’ять про кожного з них. І, відповідно, формуємо документальну збірку».    

Ця збірка, розповідають в архіві, повинна стати джерелом для вивчення сучасної історії нашого краю. Установа вже отримала деякі документи та світлини від рідних Героїв АТО Віталія Куриловича та Андрія Юркевича, який до слова, є автором книги спогадів про події Майдану, а також від навчальних закладів. Розраховують і на допомогу усіх небайдужих.

ТЕРЕЗА МАЛИМІНА-БАЗИЛЯК, начальник відділу формування НАФ та діловодства обласного держархіву:

«Звертаємося з проханням передавати нам документи. Документи біографічного характеру, листи, можливо, скріншоти з СМС-листування, можливо, світлини, можливо, вірші, можливо, малюночки».

Передати документи на державне зберігання можна за адресою: вулиця Грушевського, 8 (це будівля облдержадміністрації), праве крило, четвертий поверх, кабінет 455. Контактний телефон – (0352) 52-25-63.

 

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top