Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / В Тернополі виступив Арсен Мірзоян

В Тернополі виступив Арсен Мірзоян

6 лютого стартував тур Арсена Мірзояна, з концертною програмою під назвою «Ніч». Він охопить 11 міст України. Тернопіль став одним із них. Пісні, котрі ввійшли в однойменний альбом, створювалися, за словами автора, у незвичній атмосфері, а саме вночі.

АРСЕН МІРЗОЯН, автор і виконавець:

«Це наш настрій такий, який ми спіймали колись вночі і в такій, скажімо, імпровізації записали декілька пісень з нашого репертуару, тому й назвали «Ніч».

Після концерту у Луцьку, Арсен Мірзоян з творчим колективом, потрапили на студію. Там почали грати і грали вже до ранку. Так і записали новий альбом. Тому і настрій, який об’єднує пісні – навіяний романтикою ночі. Як зізнається виконавець, любов є його особистим почерком.

АРСЕН МІРЗОЯН, автор і виконавець:

«Любов – це прекрасно. Тема любові – це сама правильна призма, через яку треба дивитися на всі події, які навколо відбуваються».

Глядачі розповідають, окрім відчуття спокою та миру від пісень, люблять творчість Мірзояна за те, що він співає українською.

ОЛЕНА КІТ, студентка:

«Коли слухаєш його пісні заспокоюєшся, думаєш, про якесь хороше. Тим більше, всі його пісні є позитивними, деякі є ліричними, то, залежно, від настрою, слухаєш і насолоджуєшся просто його піснями».

ТЕТЯНА КЛОПОТЮК, студентка:

«Арсен Мірзоян є яскравим представником української музики і це є дуже приємно, тому що його пісні, вони завжди є душевні, які зачіпають. І кожна його пісня, вона завжди залишається в кожному плей-листі, в кожної людини. Дуже приємно, і людина сама по собі є дуже приємна. Тому з величезним задоволенням прийшла на концерт, тільки почула, що він тут буде проходити».

Під час концерту лунали як нові композиції, так і вже відомі всім хіти «Капронові банти», «Вінні-Пух» та «Бувай, малий». Що ж до останньої, то співак зізнається, ця пісня –  автобіографічна. Про самого себе.

АРСЕН МІРЗОЯН, автор і виконавець:

«Людина має розуміти, шо там, десь на дитячих фотографіях, перед нею, ніби. Як сам на це дивлюся. Перед нею, ніби я, але ж, взагалі, не я. Бо в того малого були зовсім інші цінності і інші вподобання і інші цілі. Він інакше мислив. В принципі, різні люди, але так от воно вийшло, що коли закриваєш альбом кажеш: «Бувай, малий!»

До слова, почути найближчим часом наживо пісні Мірзояна можна буде у Луцьку, Володимир-Волинському, Львові та Чернівцях.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top