Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Тернополі відзначили Міжнародний день спонтанного прояву добра

В Тернополі відзначили Міжнародний день спонтанного прояву добра

Тернопільські активісти до Дня спонтанного прояву добра дарували перехожим пряники. Робили це безкоштовно і з посмішкою. Кажуть, це – можливість зайвий раз зробити щось добре незнайомій людині. При цьому, не очікуючи чогось в замін.

ВІОЛЕТТА БУГАЙ, активістка:

«І сьогодні ми вирішили напекти пряників. В цьому мені допомагали дівчата з нашої організації і ми будемо їх роздавати людям, перехожим, місцянам, тернополянам. Для того, щоб отримати в замін радість, посмішку. Тому що я вважаю, що люди зараз цього потребують і ми якось зможемо частинку тепла подарувати їм.  Я вважаю, що дуже багато способів є, щоб проявити сьогодні добро. Я вважаю, що це потрібно робити кожного дня, не тільки сьогодні».

Дівчата розповідають, смаколики пекли та прикрашали самі, упродовж двох днів. Кажуть, хотіли подарувати тернополянам радість та гарний настрій. А головне надихнути їх на такий же жест доброї волі.

п. БОГДАН, тернополянин:

«Дякую, що ви старого діда  вшанували, дякую. Дуже приємно, знаєте, молоді, красиві, гарні. Я маю дві таких невісточки, як вони. І я дуже вдячний. А то зара йду додому, жінці дам».

МАР’ЯНА, тернополянка:

«Побільше би таких всяких заохочувальних добрих справ робилося. Тим більше зараз така в країні ситуація погана, що таких всяких добрих штук дуже багато треба».

Молоді активісти закликають і інших долучитися до відзначення Дня доброти. Кажуть, для цього не обов’язково вміти пекти печиво чи мати багато грошей. Адже, інколи слова подяки, посмішка, увага та ввічливість мають куди більшу вагу, ніж матеріальні цінності.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top