Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / В Тернополі наведуть порядок

В Тернополі наведуть порядок

Протягом 2 місяців, а саме в березні та квітні, у Тернополі наводитимуть лад після зими. Зокрема 13 березня та 3 квітня мають намір організувати 2 толоки. Прийти на які закликають і тернополян. Окрім цього, протягом двомісячника благоустрою, каже міський голова, планують ще чимало чого зробити.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Передбачено за цей період часу приведення в належний санітарний стан прибудинкових територій, дворів, будинків, ремонт, фарбування дитячих майданчиків, спортивних майданчиків, ремонт і встановлення нових дитячих пісочниць, нових дитячих майданчиків, лавок для відпочинку, урн для сміття».

За цей час, розповідає міський голова, у Тернополі планують також висадити чималу кількість дерев. Зокрема на 335 їх ростиме більше у парках. 250 молодих дерев прикрашатимуть території навчальних закладів. І більше 150 повинні висадити комунальники.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Також передбачено впорядкування міських кладовищ і меморіальних комплексів, впорядкування зелених зон, місць розкопок, які проводили водоканал, теплокомуненерго, міськсвітло, ремонт, фарбування огорожі, впорядкування прилеглих територій шкіл, лікарень, інших комунальних підприємств».

Це не вперше в Тернополі організовують двомісячники благоустрою. Такі ж, розповідає міський голова, проводили і в минулі роки.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top