Ви знаходитесь: Головна / Новини / Громадські організації закликають звітувати про свою роботу

Громадські організації закликають звітувати про свою роботу

Громадські організації  «Файне місто», «Фонд добрих людей» та «Фізкультурно-спортивний клуб «Спорт-клас», розповіли чим займалися та скільки витратили у минулому році. Кожна з них займається реалізацією проектів у своєму напрямку. «Файне місто» активно залучає молодь до громадського життя, ініціює благодійні акції та проекти. Зараз, в планах допомога бійцям.

ВАСИЛЬ ТОМЧИШИН,  голова ГО «Файне місто»:

«Працюємо над централізованим складом збору медикаментів для бійців АТО, який знаходиться на офісі нашої організації. Де всі небайдужі тернополяни можуть допомагати медикаментами, які ми пересилаємо бійцям, які постраждали в зоні конфлікту, або передаємо бійцям, які вже тут».

Спортивним оздоровленням займається громадська організація «Спорт-клас». Упродовж року більше 100 дітей із соціально незахищених категорій займалися в клубі безкоштовно.

ЛІЛІЯ ПРОЦЬ, президент Тернопільської міської молодіжної ГО «Фізкультурно-спортивний клуб «СПОРТ-КЛАС»:

«В минулому році таким великим проектом, першим, який ми ініціювали – це була літня дитяча школа «Дивосвіт». Якщо в нас за зміну було сороку дітей і ми мали чотири зміни, то вже цього року зміна буде сто дітей і буде шість змін. Також буде зимова школа».

Що ж до благодійності, то вже два роки в Україні існує «Фонд добрих людей». Вони збирають кошти на лікування важкохворих дітей. В Тернополі їхні представники теж є. Вони застерігають, важливо відрізняти псевдоорганізації від об’єднань, які дійсно допомагають. В першу чергу, при волонтерах на вулиці мають бути відповідні документи.

ПАВЛО БОЙКО, керівник тернопільського відділення Благодійного фонду «Фонд добрих людей»:

«Договір між фондом і людиною, яка просить допомогу. Якщо допомога дітям, то це договір когось із батьками, якщо допомога на АТО, це звернення від цієї частини, на яку будуть йти кошти. Друге, це договір самого волонтера з фондом. Всі документи мають бути затверджені мокрими печатками цієї організації, яка збирає кошти».

Ще один спосіб розпізнати шахраїв, розповідають, це запитати номер телефону та адресу людини, якій збирають допомогу. Якщо волонтер справжній, він таку інформацію надасть.

До слова, ці громадські організації закликали колег з інших об’єднань звітувати про свою діяльність, мовляв так вони доведуть, що справді працюють і роблять це прозоро.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top