Ви знаходитесь: Головна / Новини / Для Тернополя придбають кілька нових біотуалетів

Для Тернополя придбають кілька нових біотуалетів

Для обласного центру закуплять ще декілька біотуалетів. В управлінні культури розповідають: Тернопіль – місто фестивальне, а ще тут проводять чимало спортивних та святкових заходів. Насиченим масовими подіями, кажуть чиновники, буде і 2015-й. Зокрема, у серпні місто на державному рівні відзначатиме свою 475-ту річницю. Відтак, є потреба у додаткових вбиральнях.

ВАСИЛЬ КАРМАЗИН, начальник управління культури та мистецтв міськради:

«Площадки будуть зайняті не тільки в парку Шевченка, не тільки в «Топільче», не тільки на Співочому полі, але й на Театральному майдані, можливо, ще в інших площадках, де громадських вбиралень бракує. 2 роки тому ми закупили 10 біотуалетів, але, все ж таки, при розростанні географії фестивалів, масових заходів в місті Тернополі, їх виявляється замало».

На нові біотуалети з міського бюджету передбачено близько 95-ти тисяч гривень. Кабінки мають намір придбати польського виробництва. А от де саме купувати – ще вирішують. Адже, за словами Василя Кармазина, за два роки біотуалети суттєво подорожчали. Зараз за один просять близько 25-ти тисяч гривень.

ВАСИЛЬ КАРМАЗИН, начальник управління культури та мистецтв міськради:

«З курсом гривні, з курсом долара зараз, практично, буде важко придбати ту кількість, яку планувалося. Але, все ж таки, шукаємо. Шукаємо десь по інших точках, не тільки в Тернополі, а в Львові, Києві. Можливо, купимо якісь дешевші».

Також у міській раді мають намір придбати і машину для відкачування. Раніше, кажуть чиновники, таку техніку доводилося позичати деінде.

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top