Ви знаходитесь: Головна / Новини / З Тернопільщини найменше мобілізованих
З Тернопільщини найменше мобілізованих

З Тернопільщини найменше мобілізованих

Без підготовки, вкотре наголошує військовий комісар, на Схід ніхто не поїде. До того ж, відразу давати у руки зброю чи відправляти на передову, каже, також не будуть. Окрім військових, в АТО не менш потрібні, пояснює Володимир Катинський, водії, кухарі та медики. Тому користь буде від усіх.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату

«На сьогоднішній день Тернопільщина подала 54 відсотки мобілізаційних ресурсів тих, які були заплановані. Станом на сьогоднішній день менше нашої області мобілізаційних ресурсів не подала жодна область України. В розшуку у нас знаходиться, шановні, 25 266 чоловік».

АЛЛА БОРИСЕНКО, засновниця Центру пошуку воїнів АТО

«У нас більш як тисячу депутатів. Чому ті депутати не покажуть приклад? Не потрібно чекати повістку, не потрібно чекати запрошення. Прийшов, взяв і пішов. Якщо є проблема в тому, що є мобілізація, воєнком, голова районної ради, голова сільської ради виїжджати на села, пояснювати, не лякати людей».

Що не треба тікати від повісток, погоджується і духівництво.

НЕСТОР, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький

«Якщо ми прикладемо кожен всі можливі зусилля до того, щоб відстояти нашу державу. Якщо ми не будемо допомагати нашим воякам чи матеріально, чи молитвою, а ті, хто може взяти до рук зброю і стати на захист Вітчизни, цього не зробить, то не буде винна ні влада, ні Росія в тому, що ми втратимо державу, а лише ми самі».

Народний депутат України Степан Барна переконаний, зараз чи не найважливіше об’єднати всі зусилля як військові, так і дипломатичні проти агресора.

СТЕПАН БАРНА, народний депутат України

«Зняти з депутатів Верховної ради бронь. Скаже Україна йти на передову, підемо на передову. Тут є колеги з міліції. Вони, напевне, знають добре, як ніхто, скільки часу ми з ними перебували на передовій. Сьогодні ми маємо консолідувати себе, щоб ми перемагали не тільки життям своїх хлопців, а й економічно, дипломатично, щоб зберегти максимально ці життя».

Скільки чоловіків мобілізувалось, відзвітували і сільські, і районні голови, і голови райдержадміністрацій.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top