Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Квитки на потяги, імовірно, подорожчають

Квитки на потяги, імовірно, подорожчають

Рентабельною була б ціна втричі більша, аніж сьогоднішня, каже завідувач квиткових кас Ольга Бакай. Зважаючи на різке підвищення курсу долара та інші фінансові негаразди у нашій країні, збільшення вартості залізничних квитків не є дивиною. Та зросте вона не утричі, а на 21 відсоток.

ОЛЬГА БАКАЙ, завідувач квиткових кас залізничного вокзалу станції «Тернопіль»

«З першого березня піднімуть ціни на 6 процентів, з першого квітня на 7 процентів і з першого травня на 6,5 процентів. Ціни не будуть підніматися тільки на пасажирські перевезення в поїздах «Інтерсіті +» першого класу. Там підніматися ціна не буде. А от в другому класі ціна також буде піднята, але вона буде підніматися в один етап на 5,2 процентів»

Та, чи збільшиться вартість залізничних квитків з початком весни, остаточно ще не відомо. Наскільки підняття виправдане, зараз перевіряє спеціальна комісія. Проте завчасно, каже Ольга Бакай, хвилюватися не варто. Ціни будуть помірними. До того ж, вартість квитків змінюється не вперше. Відтак, минулого року «Укрзалізниця» уже підняла тарифи на 10 відсотків. Також у 2014 транспортне підприємство тимчасово заборонило оформлювати залізничні квитки через термінали, офіси туроператорів, а також на сайтах, окрім офіційного порталу «Укрзалізниці». Та днями цю заборону відмінили, й тепер для зручності можна користуватись Інтернетом.

ОЛЬГА БАКАЙ, завідувач квиткових кас залізничного вокзалу станції «Тернопіль»

«І їх можна і не роздруковувати, якщо там є проїзні такі документи, називаються електронні проїзні документи, які можна вже не роздруковувати. В поїздах є такі зчитуючи пристрої, які мають можливість зчитувати інформацію з цих документів, які замовляються через Інтернет. Ці замовлення через Інтернет, замовлення цих квитків, вони роздруковуються і в касах».

Купує квитки через Інтернет, каже Ольга Бакай, здебільшого молодь. Проте чимало українців й надалі віддають перевагу придбанню проїзних документів у касах.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top