Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / Кількість хворих на грип і ГРВІ збільшується

Кількість хворих на грип і ГРВІ збільшується

Кількість хворих на грип і ГРВІ щотижня збільшується. У двох місцевих школах на карантин закрили окремі класи. Поки що, кажуть спеціалісти, Тернопільщина не переступила епідпоріг. Та при цьогорічній погоді шанси занедужати високі.

Найчастіше на грип та ГРВІхворіють укінці лютого та на початку березня. Але не зважаючи на те, що останній зимовий місяць лише розпочався, кажуть в санепідслужбі, рівень захворюваності й так достатньо високий. І хоч епідпоріг Тернопільщина ще не переступила, показники щотижня стають все більшими, повідомляють спеціалісти.

Світлана Маціпура, головний спеціаліст ГУ Держсанепідслужби в області

«Можемо прослідкувати. Дивіться, за оцей тиждень, що зараз минає, 3800, попередній – 3157, ще попередній – 2087 і 1592. Але бачимо, що за останній тиждень захворіло 3800 осіб. Це на 20 відсотків більше в порівнянні з попереднім тижнем. Питома вага дітей серед усіх хворих склала 61,5 відсотки і дітей шкільного віку – 36,6 відсотки».

Необхідності закривати на карантин навчальні заклади, кажуть в санепідслужбі, поки що немає. Та, щоб не захворіли усі, на тимчасові лікарняні відправили учнів трьох класів двох окремих шкіл.

Світлана Маціпура, головний спеціаліст ГУ Держсанепідслужби в області

«Міста Тернополя це в 10 школі закрили один клас і в 23 – 2 класи в зв’язку відсутності дітей з приводу більше 40 відсотків, тобто із приводу ГРВІ».

Щоб не захворіти, спеціалісти радять, зробити щеплення, вживати антивірусні препарати, вести здоровий спосіб життя і не мочити ноги.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top