Ви знаходитесь: Головна / Новини / Міська влада має намір зробити Тернопіль безпечнішим

Міська влада має намір зробити Тернопіль безпечнішим

Тернопіль мають намір зробити безпечнішим. Для цього виконавчий комітет розпорядився виділити з місцевого бюджету певну суму грошей. Яка, каже Сергій Надал, піде на покращення обороноздатності Тернополя. Зокрема на впорядкування бомбосховищ, обладнання відеокамерами блокпостів, а також на придбання необхідного устаткування для надзвичайників та амуніцію для загонів територіальної оборони.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«На ремонт бомбосховищ додатково виділяються 250 тисяч гривень. Майже 100 тисяч гривень іде для придбання обладнання відеокамер для блокпостів, які повинні діяти на в’їздах в місті Тернопіль. Крім того, ЖЕКи мають окреме доручення. Зробити очищення підвалів і горищ, зробити облаштування необхідних умов і можливостей перебування там людей. Використання даних підвалів як захисних споруд. Тобто має бути забезпечено належна вентиляція і водопостачання».

Виділити з місцевого бюджету мають намір більше одного мільйона гривень. Але не всіх їх витратять на обороноздатність. Частина цих грошей, а саме триста шістдесят тисяч, каже очільник Тернополя, піде на підтримку та реабілітацію учасників АТО. Спільно з центром зайнятості міська влада планує подбати і про переселенців. Їм, розповідає Сергій Надал, допоможуть знайти роботу.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Мова йде переважно про ті спеціальності, які не потребують якоїсь додаткової освіти – це різноробочі, інші, які можуть використовуватись для різних потреб, в залежності від того, які будуть потреби в комунальних підприємствах міста Тернополя».

Залучатимуть переселенців і до допомоги бійцям АТО. Зокрема тих, хто має освіту лікаря та масажиста, каже міський голова.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top