Ви знаходитесь: Головна / Новини / Міська рада отримає «свіжу кров»

Міська рада отримає «свіжу кров»

«Школа молодого реформатора» – освітній проект, який проводить міська рада спільно з громадською організацією «Файне місто». В його рамках з 1 лютого і до кінця квітня триватиме стажування молодих людей у підрозділах мерії. На першому етапі, учасники вивчатимуть сферу містобудування та урбаністики. Дізнаються, як працюють органи самоврядування з середини. Під час другого етапу вони втілюватимуть в життя власні проекти з удосконалення Тернополя.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«По-перше, ми отримуємо, як говорять, молоду, свіжу кров. Люди, які приходять зі сторони, люди, які мають своє бачення, бачення прогресивне, люди, які можуть запропонувати нові ідеї, і люди, які зрештою… Ми досить часто нарікаєм, що в нас немає когось ким замінити. Після такого стажування ми можемо мати певний резерв кадрів людей, які можуть працювати на тій чи іншій посаді, і не обов’язково це мусить бути рядова посада. Я, особисто, думаю, що, власне, ці молоді люди мали би бути керівниками і тягнути за собою певний напрямок роботи».

Охочих взяти участь у проекті було багато. Зареєструвалося на стажування близько 80 кандидатів, з них обрали 29 найкращих. Щодо критеріїв, організатори кажуть, головна вимога – бажання працювати для розвитку міста.

ВАСИЛЬ ТОМЧИШИН, голова ГО «Файне місто»:

«Враховували багато чинників. Це і знання англійської мови, це і ідеї, які люди би хотіли втілити, це і досвід роботи в громадському секторі. Люди давали досить непогані ідеї, які можна викристалізувати, за допомогою цієї програми, і потім в подальшому, хоча би половину з них, але втілити в життя. Також, тренери громадської організації «Файне місто» будуть проводити курс тренінгів та семінарів, і лекцій для всіх учасників школи молодого реформатора».

Отримуватимуть досвід молоді управлінці, в рамках програми, не лише в мерії, а й в Верховній Раді та за кордоном. Згодом, отриманні знання вони втілять у конкретних пропозиціях та проектах.

ОЛЬГА МАЛЬЧИК, учасниця проекту:

«Дуже хочеться попрацювати в команді успішних людей і разом з цими людьми зробити такий проект, який вплине на розвиток нашого міста. Оскільки, в нас всіх одна мета, так само, як і в міської ради, бачити наше місто успішним і розвиненим з позитивними людьми».

Після закінчення «Школи молодого реформатора», кожному стажеру, організатори обіцяють, видати відповідний сертифікат та характеристику, а кращим – запропонують роботу в міській раді.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top