Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / На місцевих дорогах продовжують ліквідовувати ями

На місцевих дорогах продовжують ліквідовувати ями

Значна частина дорожньо-транспортних пригод, каже начальник відділу технагляду міськради, трапляється саме через вибоїни. Відтак, аби зарадити біді, тернопільські дороги продовжують ремонтувати. Днями поменшало ям ще на кількох вулицях міста.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду міськради

«Ми знаходимось на вулиці Чайківського. Це – один із секторів, які ми виконуємо. Сьогодні місто розбите на 4 сектори. Ми виконуємо роботи по ліквідації ямковості. Значить, ця бригада, яка зараз тут знаходиться, виконує роботи по Чайківського, Глибокій, Татарській і Глиняній. Друга бригада працює на вулиці Об’їзній, це в районі вулиці Львівської до «Едему», до Бережанського клеверу, і Бережанський клевер включно. Третя бригада – це Микулинецькат від «Ватри», і Об’їзна дорога від «Мазди» до Протасевича. І четверта бригада – це від Збаразького кільця до 15 Квітня КП і вулиця Текстильна».

Для ремонту використовують бітумну органно-мінеральну суміш, розповідає Олег Вітик. Працювати із нею можна і в холодну пору року. До того ж, каже начальник відділу технагляду міськради, ця суміш себе виправдовує, і ями на тих же місцях після ремонту не з’являються.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду міськради

«Кожного року нам виділяли близько 6 мільйонів на поточний, а цього року 13. Це тільки поточний. І ще буде, напевне, мільйонів 30 на капітальний. Так, що сума досить така вражаюча. Будемо надіятись, що все буде добре. І ми все ж таки покажемо, що місто має бути як місто, і з дорогами нормальними, і з вулицями».

Якщо погодні умови дозволятимуть, каже начальник відділу технагляду міськради, то ліквідовувати вибоїни продовжуватимуть і надалі.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top