Ви знаходитесь: Головна / Новини / На Тернопільщині вже більше 2 тисяч переселенців

На Тернопільщині вже більше 2 тисяч переселенців

Свій новий дім на Тернопільщині останнім часом шукає все більше переселенців. У службі з надзвичайних ситуацій це пов’язують із загостренням бойових дій на Сході. Відтак, прихисток у нашій області знайшло вже більше двох тисяч вимушених мігрантів. Серед них свою рідну домівку найчастіше залишають жінки разом із дітьми. До прикладу, днями надзвичайники зустріли сім’ю з міста Костянтинівка Донецької області.

ІГОР ГРЕСА, начальник відділу організації заходів цивільного захисту УДСНСУ в області

«Станом на сьогодні нараховується дві тисячі двісті сімдесят переселенців. Зустріли вночі жінку з двома дітьми. Це 5 років і 8 місяців. Розмістили їх спочатку в готелі «Рута», а згодом переселили в такий центр «Родина» на Коновальця, де вона буде тимчасово проживати».

У службі з надзвичайних ситуацій кажуть, спільними зусиллями переселенцям намагаються надати все необхідне для життя. Зокрема шукають житло та роботу, а дітей влаштовують у садки і школи. Та, якщо є можливість, допомогти просять і тернополян.

ІГОР ГРЕСА, начальник відділу організації заходів цивільного захисту УДСНСУ в області

«Якщо маєте нагоду чи можливість розмістити, приютити переселенців, звертатися по телефону 101, 112 і 067 35 10 706. Це цілодобова гаряча телефонна лінія».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top