Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / На Тернопільщині збільшилася кількість хворих на грип та ГРВІ
На Тернопільщині збільшилася кількість хворих на грип та ГРВІ

На Тернопільщині збільшилася кількість хворих на грип та ГРВІ

За минулий тиждень кількість хворих в області на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції  збільшилася на 21%. Хоч до епідпорогу, каже начальник відділу епідеміології, запас ще є, рівень захворюваності ще зростатиме.

МАРІЯ ПАВЕЛЬЄВА, начальник відділу епідеміології ГУ Держсанепідслужби в області:

«В абсолютній кількості захворілих по області це становить 4616 осіб, тобто це найбільша кількість, яка в нас зареєстрована захворілих в цей епідсезон, починаючи з жовтня місяця, станом по 15 лютого. Кількість дитячого населення, вона також зростає в структурі захворілих, і складає 63,4%. Ну і школярі – 28,3%, ну, воно там коливається, де 30%, де 28%, тобто є. І, відповідно, кількість госпіталізованих, також зросла за цей тиждень, це – 219, з них 141 дитина».

Серед дітей, найбійльше хворих віком від 5 до 9 років, каже Марія Павельєва. Та додає, відбувається циркуляція не просто грипу, а вірусних інфекцій: парагрипу та аденовірусу. Які характеризуються підвищенням температури, головним та болем у горлі. І хоч така ситуація для області є прогнозованою, каже експерт. Варто подбати про зміцнення імунітету, адже пік захворюваності ще попереду.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top