Ви знаходитесь: Головна / Новини / Не уникати мобілізації, закликають чоловіків

Не уникати мобілізації, закликають чоловіків

Захищати країну – це громадянський обов’язок кожного чоловіка. Та робити це готові не усі, кажуть учасники круглого столу. Його організували представники влади, військові, громадські активісти та, власне, самі бійці, аби вкотре наголосити на важливості четвертої хвилі мобілізації.

ЄВГЕН, боєць ДУК ПС

«Останнім часом в соціальних мережах та маргінальних ЗМІ поширюється інформація і поширюються заклики до відмови від мобілізації. Пояснюється це по-різному. Починаючи від того, що нащо нам мобілізація, якщо немає війни, а в нас АТО, і закінчуючи тим, що мобілізація вбиває людей. Вважаємо, що за всіма тими закликами стоїть робота наших ворогів. Ми не в усьому підтримуємо теперішню владу і теперішнього Президента, але мобілізація, ми її підтримуємо».

Учасники круглого столу кажуть, четверта хвиля мобілізації особливо потрібна тим бійцям, що вже майже рік захищають українські кордони. Тому військовозобов’язаних, які намагаються її уникнути, а саме перетнувши кордон чи відкупившись, просять не робити цього хоча б з моральної точки зору.

АНАТОЛІЙ ЄДНАК, т. в. о. заст. обласного військового комісара по роботі з особовим складом

«В указі Президента зазначено, що в другій половині перших 90 днів мобілізації, тобто після 45 суток, будуть проведені заходи звільнення попередніх військовозобов’язаних, які були призвані по першому указу Президента від 17 березня. Тому основним завданням проведення 4 черги мобілізації – це є призов громадян на військову службу та заміна тих військовозобов’язаних, які проходять службу уже, практично через місяць, буде рік».

А тим, хто вважає, що від нього на Сході не буде користі, доброволець Євген каже, побував у багатьох містах і селах, де ведуться бойові дії. Усюди потрібен сильний український опір.

ЄВГЕН, боєць ДУК ПС

«Починаючи з травня місяця минулого року, приймав активну участь у бойових діях на Сході. За той час був під Савур-могилою, де ми допомагали виводити три українські бригади з оточення, був під Маріуполем. Також ми займалися деблокуванням аеропорту Донецька. Ми звільняли навколишні міста. Це є Авдіївка, Красногорівка, ну, і саме захоплення селища Піски, які зараз всі знають, всі чують».

Якщо є бажання і відповідні навики, каже виконуючий обов’язки заступника обласного військового комісара, мобілізовуватись можуть і жінки.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top