Ви знаходитесь: Головна / Новини / Не чекаючи повісток, мобілізуватися, закликають у військкоматі

Не чекаючи повісток, мобілізуватися, закликають у військкоматі

Тернополяни неохоче зголошуються на мобілізацію, повідомляють у військкоматі. Відтак, близько 30 відсотків військовозобов’язаних зараз перебувають у розшуку. Та українців закликають все ж не тікати, а виконати свій громадянський обов’язок і зголошуватись на службу, не чекаючи при цьому повістки.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, в. о. військового комісара Тернопільського обласного військового комісаріату

«Сьогодні вже 20 день з того моменту, як указом Президента було почато мобілізацію. Виконано планове завдання всього-на-всього на 50 відсотків. Хоча можу констатувати факт, що сусідні області, як Хмельницька, безпосередньо яка межує з Тернопільською областю, Вінницька, Черкаська виконали планове завдання на 100 відсотків. Київська область, місто Київ, Житомирська область на сьогоднішній день виконали планове завдання на 95 відсотків. Рівненська область, яка межує на Півночі від нашої області виконала планове завдання теж майже на 95 відсотків».

У військкоматі повідомляють, є певна кількість людей з кожної області, яких необхідно мобілізувати. І утекти від служби, каже виконуючий обов’язки військового комісара, не вдасться. Володимир Катинський розповідає, українці повинні з гідністю виконувати свій обов’язок. І при цьому бути совісними, адже, замість тих, хто уникне мобілізації, на Схід обов’язково поїде хтось інший.

АНДРІЙ ПОЛЯРУШ, боєць АТО

«Ми приїжджаємо додому на місяць. Я за останній рік був три місяці дома тільки, за останній рік, це з березня минулого року. Три місяці дома. В мене тоже є сім’я, діти. Якщо думає, що в когось двоє дітей, то він не піде в армію. В мене тоже сім’я і двоє дітей. Я кадровий, я розумію, що я не призваний. Це, як вони кажуть, що це мій обов’язок, не обов’язок, що це моя робота. Але кожен повинен зрозуміти, що це є обов’язок захистити свою Україну».

Виконуючий обов’язки військового комісара каже, не розуміє, чому тернополяни, які одні з перших піднялись на Майдан, намагаються уникнути мобілізації.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, в. о. військового комісара Тернопільського обласного військового комісаріату

«21 з лишнім тисячі людей подані в розшук. Це патріоти України? Нагадаю для деяких керівників підприємств і установ, які не розуміють, що вони, якщо перешкоджають діяльності військового комісаріату, то за це передбачається кримінальна відповідальність. Що якщо ти не з’явився у військовий комісаріат, то передбачається адміністративна відповідальність. А якщо втік з медичної комісії, то це передбачається вже кримінальна відповідальність».

А тих, хто зголосився виконувати обов’язки за власним бажаннями, каже Володимир Катинський, усього 52 чоловіків. Тому, у військкоматі закликають, не чекаючи повістки, зголошуватись добровільно.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top