Ви знаходитесь: Головна / Новини / «Нива» має нового власника

«Нива» має нового власника

У ФК «Нива» відкрилось друге дихання. Тернопільська команда відтепер має нового власника і водночас президента, який готовий покрити всі фінансові борги клубу.

АВТАНДІЛ МДІНАРАДЗЕ, колишній президент ФК «Нива»

«Буквально декілька днів тому нами була підписана остаточна угода. У зв’язку з якою команда переходить, значить, іншому інвестору. Це – кіпрська компанія, інтереси якої представляє Степан Богданович Рубай».

Перемовини, каже колишній президент Автанділ Мдінарадзе, вели декілька місяців. Інвестори висували умови, що не дуже підходили «Ниві». Натомість, футбольний клуб вимагав від тоді ще потенційних власників впевненості у завтрашньому дню. Та заради спільного успіху, розповідає колишній президент, вони з інвесторами зуміли дійти згоди.

АВТАНДІЛ МДІНАРАДЗЕ, колишній президент ФК «Нива»

«Ці остаточні моменти були з’ясовані. Вони, в основному, стосувалися декількох пунктів. Один із пунктів – це гарантія, що клуб буде фінансуватися принаймні хоча би протягом 2 років. Інший пункт був, щоб інтереси тієї компанії, якій передається клуб, не була в інтересах третіх осіб, скажемо. Умови інвесторів нових було, щоби повністю клуб був звільнений від працівників, від футболістів. Ми настояли, щоби ті футболісти, які є на контрактах в клубі, щоб вони залишилися. І вже з кожним з них уже нове керівництво буде вести перемовини».

Спільно з інвесторами, каже Автанділ Мдінарадзе, першочергово мають виплатити усі борги.

АВТАНДІЛ МДІНАРАДЗЕ, колишній президент ФК «Нива»

«Всі борги, які є сьогодні в футбольного клубу «Нива», ми всі борги будемо закривати. Тобто це борги, які ми будемо признавати, що вони є боргами. Інші варіанти закриття боргів – так, як в нас обговорено з новими інвесторами, що якщо вони будуть користуватися послугами тих чи інших структур, які нам допомагали в цьому, значить ми обговорюємо, хто буде закривати ці борги, чи то ми будемо закривати, чи то буде закривати новий інвестор».

Автанділ Мдінарадзе також зазначив, що новим президентом ФК «Нива» стане Степан Рубай, який і представляє інтереси інвесторської компанії.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top