Ви знаходитесь: Головна / Новини / Одразу з двома бійцями попрощалися тернополяни

Одразу з двома бійцями попрощалися тернополяни

6 лютого у Тернополі поховали двох із шести, загиблих у селі Червоний Чабан на Херсонщині, бійців. Вони були військовослужбовцями 6 окремого мотопіхотного батальйону 128-ї окремої механізованої бригади. Батальйону, який більш відомий під назвою «Збруч». Назару Сикліцкому було – тридцять, Павлу Римару – тридцять чотири. Останній разом із братом ріс без батька. Однак, кажуть, був веселим на вдачу хлопцем і підтримкою для матері. Востаннє побачити Павла приїхав друг, з яким майже рік боєць ділив тарілку та хліб.

позивний «Роккі», побратим Павла Римара:

«Він дуже рідним став для нас, як не знаю, як ніхто ніколи, як брат. Це дуже важка втрата для нас.  Дуже справедлива, хороша людина. Ніколи нічого поганого не робив, завжди виконував свої задачі. Він дуже хтів відпочити вже від того всього, це єдине, що знаю. Але він завжди був патріотом і казав, що буду йти до кінця».

Не сила стримати сльози близьким і Назара Сикліцкого. Вони досі не можуть повірити у цю втрату.

ВАСИЛЬ, дядько Назара Сикліцкого:

«Я його з маленьку знаю, бо то жінчиного брата рідний син, племінник мій. В нього і брат є Максим. То такі діти від Бога, зараз мало таких дітей, як вони. Дуже велика втрата для сімї.

З теплом та пошаною про загиблого відгукуються побратими Назара, кажуть він був справжнім патріотом України та дуже добродушною людиною.

АНДРІЙ, побратим Назара Сикліцкого:

«Назар був дуже добра людина. Як воєнний він, взагалі, такий націоналіст був, якщо чесно. Дуже за Україну він був, патріот, таких мало є. Шкода, що так сталося, і, на жаль, нема в нас одного побратима, і лишилося трошки було до, до дємбєля, як то кажуть».

Згідно з розпорядженням виконувача обов’язків голови Тернопільської ОДА Івана Крисака, 6 лютого в області оголосили днем жалоби. На знак скорботи у цей день мали приспустити на адмінбудівлях Державний Прапор, почепити траурну стрічку. А також не проводити жодних розважально-концертних заходів та святкувань.

 

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top