Ви знаходитесь: Головна / Новини / Податківця зловили на хабарі

Податківця зловили на хабарі

20 тисяч гривень вимагав працівник Головного управління Державної фіскальної служби в області. Хабара ревізор-інспектор отримав від власників одного з місцевих барів.

ІГОР КОМЕНДАТ, начальник ГУ ДФС у Тернопільській області

«2 лютого близько 21 години 30 хвилин в приміщенні бару «Маяк» в місті Тернополі проведено документування факту отримання неправомірної вигоди в сумі 20 тисяч гривень ревізором-інспектором Тернопільської ОДПІ Головного управління ДФС в Тернопільській області. Звертаю увагу через засоби вже масової інформації, в першу чергу, до всіх наших працівників, також до громадськості про те, що поведінка наших працівників територіальних підрозділів не сумісна з вимогами загальних правил поведінки держслужбовця, як при виконанні службових обов’язків, так і в позаслужбовий час».

Яке покарання світить ревізору, вже взялась вирішувати обласна прокуратура. Та згідно зі 368 статтею Кримінального кодексу України податківцю можуть заборонити обіймати ті чи інші посади на строк до трьох років з конфіскацією майна. Або ж позбавити волі на строк від п’яти до десяти років. Такий випадок в обласній фіскальній службі є не першим. Виконуючий обов’язки начальника відділу власної безпеки каже, в усіх попередньо виявлених інцидентах винних було покарано.

ПАВЛО ВОЛОСЬКИЙ, в. о. начальника відділу власної безпеки ГУ ДФС у Тернопільській області

«Крім того, протягом 2014 року співробітниками підрозділу проведено 61 службове розслідування і перевірки, до дисциплінарної відповідальності притягнено 6 осіб, з органів звільнено 4 особи. За матеріалами підрозділу прокуратурою області зареєстровано 13 кримінальних проваджень, на даний час 2 особи притягнено до кримінальної відповідальності».

Аби протидіяти корупції в управлінні, постраждалих просять звертатись за телефонами, які ви зараз бачите на своїх екранах (23-63-92, 43-46-38, 098-992-42-82) або ж особисто повідомляти у відділ власної безпеки, що на вулиці Білецькій, 1.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top