Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Постамент пам’ятника Т. Г. Шевченку оновлять

Постамент пам’ятника Т. Г. Шевченку оновлять

Роботи з благоустрою Тернополя тривають. Серед іншого комунальники працюють сьогодні і в сквері Кобзаря, який колись називали Театральним. В управлінні ЖКГ розповідають, оновлення цієї відпочинкової зони на фінішній прямі. Залишилося лише трохи попрацювати над пам’ятником Тарасу Шевченку.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ, благоустрою та екології

«Єдине, що залишилося – це зробити п’єдестал самого пам’ятника Шевченка. Тому що ще з 80-го року було встановлено ці плити. Зрозуміло, що час зробив своє, і два дні тому, роблячи обхід, ми побачили, що плити відпали. Ми думаємо, що ми оперативно зараз це все зробимо».

Оновлений постамент облицюють старою плиткою. Олег Соколовський каже, це зроблять, щоб незмінювати зовнішній вигляд і не нашкодити задуму архітектора. Тим більше, що плитка збереглася в гарному стані.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ, благоустрою та екології

«Просто робимо вже сучасну основу, робимо відповідні вже клеї, в той час такого не було. Тобто, головне зробити водовідведення. Ми думаємо, що це буде досить непогано. А взагалі, в подальшому плануємо… також є проблем з плитами… пам’ятник Франка».

Сьогодні ж у сквері Кобзаря триває перший етап реконструкції постаменту – знімають плити і готують поверхню до проведення інших робіт.

п. ВАСИЛЬ, працює над оновленням постаменту

«Та що робим? Переробляєм то, що колись русскі добре не зробили. Знімаєм плити та й добиваємо до основи.. то по-людськи. Щоб поставити раз, але зробити, щоб стояло на роки».

На реконструкцію постаменту витратять 40 тисяч гривень, каже Олег Соколовський. Завершити роботи планують за 2 тижні.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top