Ви знаходитесь: Головна / Новини / Прокуратура та «Правий сектор» дійшли згоди

Прокуратура та «Правий сектор» дійшли згоди

На зміну палаючим шинам прийшли перемовини. Активісти «Правого сектора» зустрілись із представниками правоохоронних органів та місцевої влади. Вчорашні вимоги залишились незмінними –  закриття кримінального провадження.

ВАСИЛЬ ЛАБАЙЧУК, керівник «Правого Сектора» Тернопільщини:

«Зараз є відкрита кримінальна справа одному активісту Ващенку з Кременеччини, який при минулій розмові тут був. Вже призначили цілодобовий домашній арешт. І вчора мав бути суд, але через велику підтримку нас і нашого друга по якому суд, через ту підтримку суд був перенесений на сьогодні. (перебивка) Сьогодні ми, як бачите вже не залучали таку велику кількість людей. (перебивка) В нас не горять шини, в нас, скажем, нема великого шуму, це нам насправді не потрібно».

КАТЕРИНА БОЙКО, голова осередку «Правого Сектора» у м. Тернопіль:

«Нехай, навіть, такими методами, але ми будемо відстоювати всіх людей, всіх пересічних тернополян, їх права, законні інтереси жителів області. Не залежно від того чи вони є представниками нашої організації «Правий сектор» чи ні, якщо їхні права будуть порушені, ми будемо доводити це будь-якими методами».

Через таку увагу з боку активістів, відповідні органи додатково опрацювали матеріали справи. В результаті, клопотання відкликали.

ЮРІЙ ГУЛКЕВИЧ, прокурор Тернопільської області:

«Ми прийшли до висновку, щоби дійсно йти по тому шляху, який ми обговорили, зняти цю напругу. Значить, прокурором, який вніс це клопотання до суду, сьогодні, вже на даний час, це клопотання про обрання запобіжного заходу відкликано в принципі. Тому, суд, очевидно, що нічого розглядати не буде, тому що цього клопотання немає. Питання обрання запобіжного заходу – знімається. По Ващенку прийняте рішення, його треба оскаржувати в апеляційному порядку».

Юрій Глукевич також зазначив, що ця ситуація викликала увагу Генеральної Прокуратури, вона теж детально вивчить та дасть свою оцінку справі.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top