Ви знаходитесь: Головна / Новини / Під прокуратурою горіли шини

Під прокуратурою горіли шини

Під приміщенням обласної прокуратури знову запалили шини, зривали шумові пакети та кричали «Ганьба!». Таким чином представники «Правого сектора» вимагали у прокурора закрити кримінальну справу по кількох представниках цієї організації. Їх звинувачують у «смітниковій люстрації» збаразької судді. Активісти кажуть, система після Майдану не змінилася. Тому доки в країні війна, ті, хто не воює повинні наводити порядок в тилу.

ВАСИЛЬ ЛАБАЙЧУК, керівник «Правого сектора» Тернопільщини:

«Основна проблема в тому, що кримінальна справа, яку порушили проти, на даному етапі, проти трьох людей. Хоча вони собі зробили «план Б» і вписали, шо троє людей та інші не встановлені особи. Порушена справа, кримінальна, яка передбачає ув’язнення до шести років. І прийшли під прокуратуру, так як вона контролює і продукує всі справи в місті Тернополі, і в Тернопільській області зокрема. Ми прийшли під прокуратуру вимагати у прокурора, аби він закрив надуману і надиктовану з Києва справу».

Згодом, представникам протесту дозволили ввійти в приміщення правоохоронного органу. Де розпочалися перемовини із обласним прокурором  Юрієм Гулкевичем.

ЮРІЙ ГУЛКЕВИЧ, прокурор Тернопільської області:

«Я готовий ще раз підняти ті матеріали і досконало їх вивчити, ми їх обговоримо, доповімо керівництву Генеральної прокуратури про ситуацію, яка склалася і також по ваших вимогах. І думаю, шо ми будем готові шукати якісь шляхи виходу з цієї ситуації, які готові… Я думаю, що Олександр Михайлович мав би доповісти своєму керівництву, тому що, розумієте, я дуже радий, що ви так поважаєте прокуратуру і прокурора, що вважаєте, що без прокурора нічого не відбувається, але все ж таки слідство проводиться слідчим міліції, прокурор здійснює керівництво, тобто ми двоє це..».

Врешті обидві сторони домовилися, що близько 9 години ранку 3 лютого зустрінуться в обласній адміністрації для вивчення питання. В іншому випадку, представники «Правого сектору» обіцяють повторний протест.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top