Ви знаходитесь: Головна / Новини / Реєстрація на ЗНО завершується 20 лютого

Реєстрація на ЗНО завершується 20 лютого

Вступникам, які не зареєструються на ЗНО до 20 лютого, доведеться забути про вищу освіту на цілий рік.Тому тим, хто хоче пройти тестування у 2015-му, треба поквапитись. Учні загальноосвітніх навчальних закладів зареєструватися можуть у школах або самостійно, втім, комплект документів відправляється централізовано із навчального закладу, разом із списком випускників. Всі інші записуються на оцінювання індивідуально. Допомогти у цьому можуть в реєстраційних пунктах, які діють на базі приймальних комісій економічного та технічного університетів. Відповідальний за ЗНО в області Юрій Шайнюк каже: щоб не отримати відмову, треба зареєструватись без помилок.

ЮРІЙ ШАЙНЮК, відповідальний за ЗНО в області:

«Звичайно що є окремі відмови в реєстрації, це для тих, хто не виконав відповідні правила зокрема: або відсутня фотографія, або зареєструвався по паспорту, а копію документа прислав свідоцтво про народження. Ну і або ненаписана заява власноручно або ще якісь там особливі нюанси».

Змінити особисті дані чи предмети, обрані для оцінювання, абітурієнти можуть до першого квітня, каже Юрій Шайнюк. І додає, з нашої області на цьогорічне ЗНО уже зареєструвалося кілька тисяч осіб.

ЮРІЙ ШАЙНЮК, відповідальний за ЗНО в області:

«В нас є зареєстрованими вже офіційно понад 5 тисяч 300 абітурієнтів. Це на українську мову та літературу, як базовий, так і  поглиблений рівень. Ну і на інші предмети відповідно менша кількість є зареєстрованих. Зокрема на математику вже понад 2 з половиною тисячі. На історію України трохи більше понад три тисячі абітурієнтів. Досить велика кількість є і на біологію, і географію там приблизно по однаковій поки, що кількості понад 1 300 осіб».

Ще більше 1200 абітурієнтів здаватимуть іноземні мови.

Зважаючи на події в країні, каже Юрій Шайнюк, з загальних правил виняток  зробили лише для мешканців Криму та зони АТО. На тестування вони можуть зареєструватися до 20 квітня і братимуть участь у додатковій сесії, яка розпочнеться 9 червня.

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top