Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Стару бруківку продадуть на аукціоні

Стару бруківку продадуть на аукціоні

Стару базальтову бруківку, демонтовану під час ремонтних робіт, вирішили продати. Для цього в міській раді мають намір провести публічний аукціон.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Були чутки десь про продаж її закордон,  про величезну вартість цієї бруківки. Проведена оцінка залишків тієї бруківки, яка демонтована. Ця бруківка знаходиться на зберіганні в тернопільському КП «Міськшляхрембуд», і ми хочемо тернополянам запропонувати провести відкритий аукціон з продажу цієї бруківки».

Хоч частині бруківки, каже Сергій Надал, застосування знайшли, решта лежить без діла. Адже використовувати її повторно на якихось інших вулицях, – доволі проблематично.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Ця бруківка, на жаль, є некондиційна, вона різних розмірів. Сьогодні в Тернополі нема майстрів, які вміють таку бруківку викладати, треба запрошувати майстрів з інших міст. Ми пробували зробити, і впроваджуємо цю практику, це викладання з бруківки місць громадського транспорту, особливо – на схилах, для того, щоб не було напливів асфальту. Ця практика буде продовжуватися. Але, оскільки в нас є чимало бруківки, яка практично не використовується, для того, щоб вона не пропадала даремно, для того, щоб вона не зникла нікуди, щоб ні в кого не було бажання десь її використати на інші цілі, краще її продати».  

Виручені з продажу бруківки кошти, каже міський голова, спрямують на потреби міста: до прикладу, за ці гроші можна буде провести певні ремонтні роботи.

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

1 коментар

  1. А чому би цією бруківкою не відремонтувати багатостраждальну вулицю Гайову? А якщо Гайову розкопати, то і там можна найти стару бруківку, замощену зверху асфальтом…

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top