Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Тернополяни панічно скуповують товари на ринку
Тернополяни панічно скуповують товари на ринку

Тернополяни панічно скуповують товари на ринку

Через постійні зміни курсу долара на ринку порожніють полиці. Які нещодавно були ще битком забиті товарами, розповідає продавець Назар. Тернополяни бояться, що вартість американської валюти знову зросте, збільшаться, відповідно, і ціни на продукти. Тому й купують з запасом, здебільшого крупи та олію.

п. НАЗАР, продавець

«Подорожчали, гречка подорожчала на 5 гривень, рис подорожчав на 3 гривні. І так крупи пшеничні на 2 гривні, на гривню. Сьогодні не було багато, тому що вчора все розкупили. Не маю, чим торгувати. Беруть більше, до 5 кілограм беруть приблизно».

Про те, що полиці з крупами, напівпорожні, ми пересвідчились і на власні очі. Побачили і закриті кіоски, у яких мають продавати олію. Проте торговельна паніка не в усіх.

п. НАТАЛЯ, покупець

«Масово не закуплялася. Ні. Купую по мірі необхідності. Вважаю, що люди просто в паніці, не знають, що буде, через те, так і закупляються».

п. ГАЛИНА, покупець

«– Ні. Я ще не скуповувала. Ні. – А як ставитесь до того, що така паніка останнім часом. – Ой, страшно трохи, страшно, страшно, бо не знаєш, що буде завтра і як буде. – Може варто запастись? Ні? – Не знаю, по трошки».

п. БОГДАН, покупець

«Дуже делікатно. Тому що на довгий час не запасешся, хватає. От, купив на садженку 2 літри олії в жіночки гарної, кілограм рису, кілограм гречки, мені хватає. А там час покаже».

Як і економісти, пан Богдан переконаний, все стабілізується, коли курс валюти нарешті перестане зростати.

п. БОГДАН, покупець

«Стабільності немає в державі, немає реформи, немає в грошах, і надії немає. Війна. Кризи. Такий час важкий. Від курсу долара, якби курс був твердий, стабільний по 8, то для чого скупляти мішок, і щоб півроку він лежав. Так? Все повинне бути свіже, але дайте стабільний курс в державі».

Полиці з товарами, які мають тривалий термін зберігання, навівпорожні і в деяких супермаркетах. Проте цьому сприяють самі тернополяни, через паніку вони без потреби змітають усе і в великій кількості. Чим тільки ускладнюють ситуацію.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top