Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополяни скаржаться на водіїв-порушників

Тернополяни скаржаться на водіїв-порушників

Зупинку на ринку, біля «Збруча» називають однією з найпроблемніших в місті. Там завжди людно та загромаджений транспортом проїзд. Неодноразово тернополяни скаржилися державтоінспекції на водіїв-порушників на цій зупинці. Люди обурюються, що водії маршруток зупиняються не у відведеному  для цього місці, а там, де їм зручно. Таким чином створюють незручності іншим водіям, а також несуть загрозу здоров’ю пасажирів.

ВАСИЛЬ БАРАНОВСЬКИЙ, начальник сектору профілактичної роботи УДАІ в області:

«Водії маршрутних транспортних засобів зупиняють свої транспортні засоби поза посадковим майданчиком, відповідно, вони наражають на небезпеку тих самих пасажирів, які хочуть здійснювати перевезення в даному транспортному засобів».

Тим водіям, котрі не дотримуються правил дорожнього руху, державтоінспектори нагадують, за порушення зупинки-стоянки транспорту неодмінно накладатимуть адміністративні штрафи.

ВАСИЛЬ БАРАНОВСЬКИЙ, начальник сектору профілактичної роботи УДАІ в області:

«Якщо водії будуть порушувати вимоги правил дорожнього руху, на них буде складений адміністративний протокол та винесена постанова про адміністративне правопорушення».

Тому просять водіїв бути добросовісними учасниками дорожнього руху та зупиняти транспортний засіб у межах відведеного для цього місця.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top