Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополян просять про допомогу

Тернополян просять про допомогу

Доки постріли не вщухли, доки гинуть бійці на Сході, підтримка кожного українця вкрай необхідна. Особливо зараз, в зимовий період, каже волонтер Лілія Мусіхіна. Ще до травня будуть актуальними флісові костюми, а також теплі рукавиці,  в’язані шкарпетки та зимові берци.

ЛІЛІЯ МУСІХІНА, волонтер:

«Не маємо за шо купити флісову тканину для пошиття теплої білизни. Якщо хтось має можливість, знає, де можна придбати, не дорого, будемо дуже вдячні. Якщо – ні, можемо надати контакти, ми знайшли там сірійця одного в Хмельницькому, який відпускає нам фліс по долар п’ятдесят шість. Це найнижча ціна, нижче ми вже просто не знайшли. Для нас, практично, кожна копійка дуже дорога, бо ми закупляємо багато, економимо і можемо ще когось одягнути. Так, наприклад там, шили бушлати, за рахунок того, що десь на чомусь зекономилося, там залишилося трошки ватіну, трошки ще, вийшов один бушлат, тобто ще когось зігріли».

З активізацією боїв на лінії фронту, з’явилася нагальна потреба в індивідуальних аптечках, каже Лілія Мусіхіна. Майже щодня у штаб «Самооборони» приносять ліки та медикаменти. Волонтери з них складають аптечки для бійців і відправляють на Схід.

ЛІЛІЯ МУСІХІНА, волонтер:

«Туди, на червону зону, там де ведуться бої, там де йде обстріл, кладемо «Целокс», бандаж і обов’язково мусить бути протишокове, той самий «Налбуфін» або «Бутарфенол». Чому? В нас дуже часто, особливо  під час, коли йдуть бої, люди дзвонять там, рідні бійців, якщо дізнаються що трапилось і дякують нам за зайву покладену ампулу, за десь там, комусь там доданий бандаж і так далі, тобто це ті речі, які рятують життя».

Тому усіх, хто прагне допомогти нашим бійцям, просять приносити гроші, речі та ліки у штаб «Самооборони», що на вулиці Грушевського, 1.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top