Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільських нацгвардійців на Сході зігрівають вірші та малюнки найменших

Тернопільських нацгвардійців на Сході зігрівають вірші та малюнки найменших

Завдання тернопільських нацгвардійців – охороняти газорозподільну станцію. За місяць, кажуть, жодних надзвичайних ситуацій тут не було. Бракує лише рідних. Наймолодшому бійцю підрозділу – дев’ятнадцять. Ігор – кандидат в майстри спорту з боксу. За плечима хлопця – армійська служба в лавах Нацгвардії і  підписання військового контракту.

ІГОР КРАЙНИК, військовослужбовець Національної гвардії України, м. Тернопіль:

«Нормально, тільки часом буває холодно. Коли температура нормальна служба несеться легко. Часом вистріли чути далеко, а так нормально. Найбільше хочеться побачити рідних. Передав би вітання своїй коханій дівчині Христині, моїй любимій мамі, ну тато тут, я вже його побачив, і брату своєму. Щоб не переживали, все буде добре, скоро буду вдома».

Нашим бійцям місцеві мешканці вдячні. Кажуть, що з приїздом хлопців, стало спокійніше і безпечніше. Єдине бажання місцевого населення – мир. Люди щодня прокидаються з надією, що більше ніколи не почують пострілів та вибухів.

ВАЛЕРІЙ ПЕТРЕНКО, оператор газорозпродільчої станції (ГРС):

«Хоча їх тут обстрілювали, попадали ну якось без них страшновато. Звичайно страшно було, особливо коли стріляли, нічні простріли, коли йдеш на роботу, а над тобою трасєри літають, не понятно звідки і від кого. Ну як хлопці прийшли, дай їм Бог здоров’я. Тільки, щоб усе це заспокоїлося і пішло дуже далеко, щоб ми цього не бачили, не чули, не стріляли і не вбивали нікого. В нас всі тут хочуть тільки миру».

Підтримують наших бійців у зоні проведення Антитерористичної операції подарунки від найменших українців – листи та малюнки. Нещодавно нацгвардійці отримали послання від учнів Лановецького району. Серед них був вірш про Україну, написаний другокласницею Терезою, який зворушив хлопців.

БОРИС РІЧНЯК, ст. інструктор з водіння зводу матеріального забезпечення нацгвардії України, м. Тернопіль:

«Звати дівчинку Тереза, якщо ти мене чуєш, сонечко, я дуже дякую тобі, дякую що ти пишеш такі гарні вірші. Вона мені гарний вірш написала про Україну, я його читаю так періодично згадую шкільні але дуже гарно, дуже гарний вірш».

Також у листах діти просять, аби бійці були обережними і повернутися додому цілими та неушкодженими.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top