Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільські спецслужби готові до нападу
Тернопільські спецслужби готові до нападу

Тернопільські спецслужби готові до нападу

Після обстрілів у Маріуполі готуватися до можливої зустрічі з нападниками почали й інші українські міста. Так у Тернополі посилено працюють усі відповідні спецслужби.

ІГОР МАЛЯРИК, в.о. голови СБУ в області

«На даний час управління Служби безпеки в роботі спільній з обласним штабом готове до виконання всіх тих завдань, які поставлені Президентом і Премєром перед нами. Паралельно формуються групи, які, ви знаєте, відбувають на Схід, виконують завдання на Сході України».

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, т.в.о. військового комісара обласного військкомату

«Безпосередньо здійснюєм постійний моніторинг. Представники штабу, ми всі збираємось щоденно і проводимо відповідні консультативні наради, відслідковуєм ситуацію».

ВІКТОР МАСЛЕЙ, начальник управління ДСНС в області

«Створений оперативний штаб з реалізації заходів, спрямованих на попередження та протидію можливим загрозам інтересам держави, життю і здоровю громадян. Створено мобільно-оперативну групу для оперативного реагування на надзвичайні ситуації техногенного характеру на найважливіших об’єктах, інфраструктури регіону».

Посилилась і робота тернопільської міліції. Щоправда, блок-постів на всіх в’їздах в область поки не розгортають.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, т.в.о. начальника УМВС України в області

«На сьогоднішній день ми не бачимо необхідності розгортання таких блок-постів, окрім одного, який вже діє в Заліщиках на мості через Дністер, на території Чернівецької обл., цей блок-пост розгорнутий. Зараз проводяться заходи до його належного облаштування. Інших 17 блок-постів ми вважаємо, що необхідно провести підготовку для того, щоб в разі погіршення ситуації, можна було за 2-3 год., щоб такий блок-пост запрацював».

Силовики просять громадян, які знають про підозрілих осіб чи предмети в нашій області, одразу телефонувати на гарячі лінії спецслужб.

 

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top