Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільські фрістайлери вибороли 24 нагороди

Тернопільські фрістайлери вибороли 24 нагороди

В  Карпатах відбувся перший етап Кубку України з фрістайлу. Паралельно провели Кубок «Sport Production» у дисципліні могул та паралельний могул. Цьогоріч в Кубку України брали участь 5 команд, серед яких і тернопільська. Наше місто представляли вихованці спортивної школи «Екстрім». Вони зуміли вибороти 24 нагороди.

ОКСАНА ЩЕРБАНЮК, тренер з лижного фрістайлу ДЮСШ «Екстрім»:

«В Кубку України ми здобули 7 нагород, серед яких 2 – золотих, 3 – срібних і 2 – бронзових. Так, якщо я не помиляюся. В парному могулі також це перший раз ми брали участь і перший раз в Україні проводилася така дисципліна могулу, наші дітки теж здобули сім нагород і в звичайному могулі, в «Sport Production» кубку, здобули 10 нагород»

Змагання проходили у трьох вікових категоріях: юнаки, юніори та дорослі. Могульна  траса становить 270 метрів. Вона складається з великої кількості горбів та двох трамплінів. Аби отримати перемогу, потрібно  було пройти трасу за найкоротший час. Важливо у даній дисципліні – правильно та технічно виконувати повороти при проходженні горбів.

ОЛЯ НИКОЛАЙСЬКА, призерка змагань:

«Там враховуються і так само, як і стрибки, час, але саме більше там йшло – час. Кожний рік готуємося, цього року дуже сильно готувалася. Через те, шо в мене є суперники, які тоже не втрачають надію і тоже хочуть перемогти шось, так само, як класні суперники з Києва».

ОЛЕГ МАСИРА, золотий призер змагань:

«Суперники? Ну, близько 15 от, але основні суперники – це ті, з ким я тренуюся, тобто, мій тренер, мої ровесники. Один з них їде зі мною на Чемпіонат світу в Італію, там ми плануємо показати хороші результати також. Ми були на Кубках Європи, там я був 9-м, також на відкритому Чемпіонаті в Словенії, я був 4-м».

На досягнутих результатах, розповідають фрістайлери, зупинятися не збираються. Уже готуються до головних змагань сезону, а саме – Чемпіонату України. Їх проведуть також у Буковелі з 28 лютого по 3 березня.

Автор: Оксана Максимлюк