Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільські школярі зібрали для військових їжу та одяг

Тернопільські школярі зібрали для військових їжу та одяг

ВІКТОРІЯ, учениця ТНВК ШЕЛ №9:       

«Дорогі наші солдати, наші воїни, наші захисники! Завдяки вам ми можемо спокійно лягати спати, ходити до школи. Щодня ми молимося і віримо, що ви повернетесь живими». 

Разом до перемоги. Становище, в якому зараз перебуває наша країна, не залишає байдужими і тернопільських школярів. Учніміської школи номер 9, від наймолодших до випускників,зібрали передачу для наших військових. В коробки склали продукти харчування, засоби гігієни, одяг та взуття. На кожній – опис того, що знаходиться всередині.

ГРИГОРІЙ РИБАК, директор ТНВК ШЕЛ №9:

«Коли ми починали ту акцію, я думав, що треба буде переконувати людей і казати, що, все-таки, треба. І дуже добре, що я помилився, тому що, буквально за декілька днів ми зібрали оті речі, які ви бачите. Приносили і батьки, і діти, і громадськість, яка просто почула дану інформацію».

Самі діти розповідають: таку ініціативу підтримали з ентузіазмом.

ГАЛЯ, учениця ТНВК ШЕЛ №9:        

«Наша школа збирала харчі, коштами підтримувала. Також гурток «Азбука в’язання» із Галиною Йосипівною Драч, це ведуча нашого гуртка, ми збирали теплі рукавиці, шкарпетки, голки, нитки, щоби допомогти нашим службовцям, які захищають наші життя». 

БОГДАН, учень ТНВК ШЕЛ №9:      

«Ми вирішили долучитися до такої акції, адже вони нас захищають в той час, як ми сидимо в теплій хаті. Вони ризикують своїм життям, а воно надається їм тільки один раз, воно – саме дорожче, що в них є».

НАДЯ, учениця ТНВК ШЕЛ №9:       

«Ми прекрасно розуміємо ситуацію, яка склалася на сході України і відповідально до цього ставимося. Нас підтримав педагогічний колектив, наші батьки, вчителі, і ми з радістю допоможемо нашим бійцям».

Разом продуктами та речами до військових поїдуть і дитячі малюнки та листи – для підтримки моральної. Разом з передачею від тернопільських школярів на Схід передали допомогу і представники тернопільської «Самопомочі». Це, зокрема, одяг та взуття з Польщі для наших військових, та медичний інвентар із Франції, на який чекають в одній з лікарень Донеччини.

ВІТАЛІЙ СЕМЕНЮК, представник «Самопомочі» в області, директор центру ЮНЕСКО в області:

«Передали наші друзі-поляки. Це теплі речі, взуття, і тому подібне. До нас вчора звернулися представники з Херсонщини, волонтери, що зараз є нагальна потреба по допомозі нашим пораненим бійцям, які знаходяться в Курахово в медичному госпіталі. Я дзвонив, говорив з заввідділом, пані Ольгою, вона попросила в нас милиці, ходуни, миючі засоби антисептичні. Зараз це все також є в нас в машині».  

Дещо, каже Віталій Семенюк, відправлять поштою, решту  – передадуть через волонтерів. Подружжя Світлана та Сергій, батьки військовослужбовця, передачі для хлопців везуть вже не вперше.

СЕРГІЙ, волонтер:

«Батько повинен дбати про сина. А тепер я маю багато синів. Коли я приїжджаю в батальйон , значить, це всі мої сини. Там є і жіноча стать, значить, то і доньки, будемо казати, і сини. Все є наші діти. Немає чужого болю. Це є все наш біль. Це є загальний біль, який ми мусимо винести. Що би я хотів казати: щоб люди не думали, що там не потрібно нічого. Їм треба постійно, так само, як нам, кожен день їсти, кожен день вдягнутися, кожен день поспати і кожен день помитися».

 

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

1 коментар

  1. галина

    А ц1 д1ти заробили на те, щоб утримувати дорослих дядьк1в? Чому кер1вники шк1л п1араться таким чином? Хто мае право у неповнол1тн1х збирати грош1, одяг, чи 1жу? Вони знаходяться на утриманн1 сво1х батьк1в 1 будь-як1 збори являються протизаконними. Ви вже зовс1м вс1 подур1ли.

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top