Ви знаходитесь: Головна / Новини / У День Святого Валентина одружилось 30 пар

У День Святого Валентина одружилось 30 пар

Закохані, щасливі та схвильовані, що за кілька хвилин офіційно стануть чоловіком і дружиною. Таких пар у РАЦСі в День Святого Валентина було 30. Небагато і немало, кажуть працівники установи. Та в порівнянні із минулорічним Днем закоханих, охочих побратись цього року все ж на 5 пар більше.

ОЛЬГА ГОВОРЧЕНКО, начальник відділу ДРАЦС міського управління юстиції

«Зазвичай в сезон весіль так приблизно і є – 30-40 пар в Тернополі одружуються. Але сезон весіль припадає на літо і осінь. Сьогодні саме так, погода сприяє, настрій в наречених гарний. Ми зі своєї сторони теж намагаємось створити гарний настрій. Прикрасили обрядову залу кульками. Ангелки зустрічають гостей, вручають їм обручки».

З-поміж інших днів у році Валентинів день закохані вважають по-особливому магічним. Тому і вирішують побратися саме 14 лютого. А ще новоспечені подружні пари мають надію, що все їхнє сімейне життя буде таким же щасливим, як і його початок.

ЮЛЯ та ОЛЕГ ГЛАДІЙ, новоспечене подружжя

«Сьогодні такий просто день, День закоханих. І ми вирішили в цей день відсвяткувати таку гарну подію – створення нашої сім’ї».

Символічним цей день є і для новоспеченого подружжя Бокач. Молодята розповідають, що одружуватись будуть 14 лютого, навіть не роздумували, адже Святий Валентин супроводжує усю їхню родину.

ГАЛИНА та ВАЛЕНТИН БОКАЧ, новоспечене подружжя

«Зустрічаємось вже трохи більше 7 років, вирішили на день Святого Валентина… Не знаю, сімейне таке свято. Я Валентин, мама Валентина. Так якось день закоханих, хотілось би поєднатися».

Не лише одружувались, охочих подати шлюбні заяви, кажуть у РАЦСі, у цей день також було чимало.

 

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top