Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / У місті шукають тих, хто продаватиме морозиво та воду

У місті шукають тих, хто продаватиме морозиво та воду

Тернопіль готується до літньої спеки. Тих, хто цьогоріч відповідатиме за продаж морозива та прохолодних напоїв, шукають у міській раді. Спеціально для цього оголосили конкурс. Кажуть, роблять це, щоб вдосконалити процес благоустрою міста, а також аби посилити відповідальність підприємців за свій товар. Охочі ще мають час, аби подати відповідний пакет документів.

У міській раді стверджують – продукція в торговельних лотках влітку буде безпечною для споживання, про це попіклується управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів. Сподіваються й на добросовісність підприємців, котрі змушені будуть пройти ряд перевірок.

ГАЛИНА ГОРЄВА, зав. сектору регуляторної політики та підприємництва управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів міськради

«Серед переліку документів є висновок санепідслужби і погоджений асортиментний перелік товарів. Відповідність асортиментного переліку погодженого і асортиментного переліку, який реалізується, ми можемо перевірити і надати інформацію про результати обстеження чи перевірки у органи держсанепідслужби».

Морозиво та прохолодні напої мають намір продавати у 13 торговельних лотках. Які, розповідає завідувач сектору регуляторної політики, розмістять на вулицях міста. Підприємці, котрі мають намір продавати свої товари у лотках, повинні не пізніше, ніж за два дні до конкурсу, подати в управління торгівлі заяву та індивідуальні конкурсні пропозиції.

ГАЛИНА ГОРЄВА , зав. сектору регуляторної політики та підприємництва управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів міськради

«Конкурс буде проведено 5 березня 2015 року. Час проведення конкурсу – 14:00. Місце проведення – управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів. Додаткову інформацію можна отримати в нас, в управлінні торгівлі за адресою: вулиця Коперника 1, 3 поверх, 5 кабінет».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top