Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / У Тернополі буде екстрім-парк

У Тернополі буде екстрім-парк

Міськвиконком затвердив видатки на покращення благоустрою міста. На усі інші необхідні процедури треба ще близько двох місяців, а відтак розпочати роботи планують уже у березні-квітні, каже міський голова. Загалом, у 2015-му оновлення чекають чи не на усі мікрорайони Тернополя.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Якщо Сонячний масив, то це буде реконструкція бульвару Вишнівецького, бульвару Куліша, облаштування дитячих майданчиків, облаштування «екстрім-парку». В центральній частині міста, на вулиці Старий ринок, і на масиві Дружба, планується будівництво та встановлення сучасних ігрових спортивних майданчиків для всіх ігрових видів спорту. Також, по різних мікрорайонах міста будуть встановлені спеціальні спортивні обладнання для занять спортом. І на масиві Дружба, зокрема, буде відкритий новий, облаштований новий парк відпочинку».

Міський голова каже, профінансують і капітальний ремонт доріг. На нього витратять близько 32 млн. гривень. Ще 5 мільйонів піде на ремонт тротуарів та – 8 на оновлення міжквартальних проїздів. Виділили кошти й комунальному підприємству «Міськавтотранс». На його базі створять школу для водіїв категорії «B» і «D».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Ми виділяємо 450 тисяч з метою створення на базі комунального підприємства «Міськавтотранс» нової школи навчання водіїв, яка буде включати категорії «B» і «D». Це водії, які можуть професійно їздити на вантажному транспорті, також на автобусах. Що, впевнені, буде сприяти створенню нових робочих місць, крім того сьогодні є реальна потреба в людях, які вміють професійно водити такі автомобілі, автобуси, тому така школа буде створюватися».

Ще близько 400 тис. гривень витратять на створення «екстрім-парку» на бульварі Куліша. Молодь просила міську владу облаштувати його більш, як 10 років.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Оскільки там є чимало поруч житлових будинків, тобто густонаселена частина міста Тернополя, там є чимало начальних закладів, шкіл. Тобто, велика кількість молоді, реально вона може бути там використана і затребувана. Там закладають відпочинкові зони, ремонт пішохідних ділянок, освітлення, встановлення дитячих майданчиків, крім того будівництво та облаштування «естрім-парку», тобто це має бути спеціальне обладнання, яке розробляється фахівцями для можливості кататися дітям, юнакам на скейтах, на роликах і інше, що дає можливість в цьому парку відпочивати».

Очікується, каже Сергій Надал, що вже до осені створення цього парку завершать.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top