Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі відкрили консультаційний центр цивільного захисту

У Тернополі відкрили консультаційний центр цивільного захисту

У зв’язку з воєнними діями на Сході тернополяни почали більше турбуватись про власну безпеку, каже начальник управління з питань цивільного захисту Євген Лукавий. Тому і виникла необхідність створення відповідної установи. Зателефонувавши у яку, люди зможуть отримати фахові відповіді на запитання.

ЄВГЕН ЛУКАВИЙ, начальник управління з питань цивільного захисту населення ТОДА 

«А що таке режим підвищеної готовності, людям розказують. А як користуватись первинними засобами пожежегасіння? Є питання, а де можна отримати лікарську допомогу ту чи іншу. А що з собою брати, якщо щось стається? Тоже дають перелік тих речей, які людина повинна отримати в першу чергу. А що таке означає, коли виють сирени».

Не навчити, а дати окремі рекомендації, таке основне завдання консультаційного центру цивільного захисту. Його працівники пояснюють, підготувати людей до надзвичайних ситуацій повинні більш компетентні установи, їхня ж мета – доступно роз’яснити ті чи інші моменти. Відтак, місця розташування сховищ і протирадіаційних укриттів, кажуть у центрі, людей цікавлять найбільше.

ЄВГЕН ЛУКАВИЙ, начальник управління з питань цивільного захисту населення ТОДА

«Досить таки часто телефонують. Питають, а от я там проживаю по такі то вулиці або я тут знаходжуся в центрі, де є ближче сховище, в яке можна сховатися під час тих чи інших випадків. Ну, і, відповідно, наші фахівці мають перед собою карту міста Тернополя. Знають, де знаходяться ці сховища і людині дають чітку інформацію. Простіше укриття – це підвальне приміщення наших житлових будинків. Вони тоже являються як сховищами, і в них швидше можна укритись чим там десь за кілометр бігти до того чи іншого сховища».

Начальник управління з питань цивільного захисту каже, відповідати на запитання у центрі готові цілодобово. Номер телефону: 52-10-05.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top