Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі капітально відремонтують кілька колонок-качалок

У Тернополі капітально відремонтують кілька колонок-качалок

У Тернополі відремонтують колонки-качалки. Такі помпи традиційно є резервним джерелом води при аваріях на мережах чи планових зупинках насосних станцій. На даний час  на балансі комунального підприємства «Тернопільводоканал» їх –  67. Минулого року, кажуть в установі, полагодили близько 10, на  це витратили 48 тисяч гривень. Проведуть такі роботи і цьогоріч. Зокрема, кілька колонок-качалок чекає капітальне оновлення.

ГАННА ЗАГОРОДНА, начальник водопровідно-каналізаційних мереж КП «Тернопільводоканал»:

«Можна сказати, що, починаючи від початку – це треба і чистити свердловину, і міняти труби. Це – великий обсяг робіт. То ми плануємо таких 8 штук. Ну, а решту вже по мірі можливості».

Натомість 5 колонок-качалок у водоканалі мають намір списати. Пояснюють – вони вже відновленню не підлягають.

ГАННА ЗАГОРОДНА, начальник водопровідно-каналізаційних мереж КП «Тернопільводоканал»:

«В загальному, колонки-качалки в «Тернопільводоканал» передані на баланс міською радою в 1971 році. Але це не означає, що вони в 1971 році. Ці колонки  – ними користувалися, як не було ще в Тернополі водопостачання. Значить, вони вже свій термін просто відслужили, те, що мали відслужити».

Є також помпи, розповідають у водоканалі, аби добути воду з яких, треба докласти неабияких зусиль. До прикладу, такі, де глибина свердловини становить 80 метрів.

ГАННА ЗАГОРОДНА, начальник водопровідно-каналізаційних мереж КП «Тернопільводоканал»:

«Наприклад, вони є на даному мікрорайоні, а користуватися ними – неможливо. Вони і в справному стані, але підходить одна людина, вона не має сили потягнути воду з 80-ти метрів, і вони рахуються так, як неробочі. А в районі 50-ти штук – це в нас такі колонки-качалки, якими люди користуються, і ми їх, час від часу, ремонтуємо».

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

1 коментар

  1. Олександр

    Чому знято колонку у дворі будинків №№ 13,15 (вул. Руська) та №№ 1,3,5 (вул.Старий Ринок) – біля Фізкультурного диспансеру? Чи планується її поновити?

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top