Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі молитвою вшанували Героїв Небесної Сотні
У Тернополі молитвою вшанували Героїв Небесної Сотні

У Тернополі молитвою вшанували Героїв Небесної Сотні

Цими днями уся країна вшановує Героїв Небесної Сотні. Не залишилися осторонь й тернопільські міліціонери. У капличці управління УМВС України в області поминальний молебень провели священики різних конфесій. Також правоохоронці поклали квіти на могилу Героя Небесної Сотні – Устима Голоднюка. Його батько Володимир – колишній міліціонер. На могилі Устима  напередодні освятили пам’ятник – лицарський хрест. Поруч лежить блакитна каска. Саме у такій був Устим на Майдані, каже батько Героя Володимир Голоднюк.

ВОЛОДИМИР ГОЛОДНЮК, батько Героя Небесної Сотні Устима Голоднюка:

«Хрест чому козацький? Тому що мій Устим був козаком по духу і по долі. Тому я постановив такий хрест»

Поминальний молебень за Героями провели й в обласному управлінні СБУ. Окрім духовенства та працівників відомства участь у ньому взяли і представники громадських організацій.

НЕСТОР, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький УПЦ КП:

«Люди пробудилися, якраз багато в чому завдяки смертям отих наших українських Героїв, яких ми сьогодні вшановуємо як Небесну Сотню. Коли на Сході української держави йде війна, кожен з нас повинен пам’ятати, що війна йде не тільки там, десь далеко на Сході, як дехто думає, що війна йде і в наших душах, в нашій свідомості, в нашому розумінні відповідальності за Україну. Кожна людина може підносити свої молитви за наших вояків, за наших захисників, за всіх тих, що стоять на захисті Української держави і захищають нас від окупантів».

Зазначимо, у знак вшанування загиблих на Майдані, 20 лютого усіх громадян закликають долучитися до Всеукраїнської акції «Дзвони пам’яті». О 10.00 годині ранку запалити  свічки на роботі, в школах, у своїх домівках або ж прийти з лампадками на центральні площі міст. І  помолитися  там за Україну та її дітей.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top