Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі обирають сотню кращих

У Тернополі обирають сотню кращих

Упродовж двох місяців у місті шукатимуть авторитетних і порядних мешканців, аби скласти топ-100 найкращих. Організатори кажуть, ініціатива не є прямим чи прихованим політичним проектом. Жодну партію чи кандидата на вибори популяризувати не збираються.

НАЗАР ЗЕЛІНКА, співкоординатор проекту:

«Сто авторитетів в Тернополі, авторитет яких визначається не наявністю влади чи грошей, а наявністю моральних якостей, наявністю довіри в кожного тернополянина і вчинками, якими він зробив. Специфікою проекту є в тому, що ми не пропонуємо тернополянам за кого голосувати. На першому етапі ми пропонуємо тернополянам, щоб вони самі подали, за кого вони мають голосувати».

До 15 березня триває етап збору прізвищ кандидатів. Організатори кажуть, загалом вже висунуто понад тисячу осіб. До другого ж етапу потраплять ті, в кого буде півсотні і більше голосів. За них відбудеться рейтингове голосування, в якому і визначать сотню лідерів. Координатори стежать аби голосування було справедливим. Кажуть, штучне накручування голосів не пройде. Кількох порушників виявили вже на першому етапі.

ОЛЕГ РІЗНИК, співкоординатор проекту:

«Старт проекту 13-го числа, 23-го числа всплекс – шістдесят з чимось голосів, ну.. Це просто…

НАЗАР ЗЕЛІНКА, співкоординатор проекту:

«Тут по одному з кандидатів є цікава ситуація, коли є есемес-повідомлення в дуже короткому терміні, це є один з викладачів університету і ми не полінувалися співставили з розкладом пар в цьому університеті і вийшло, що дійсно, тобто під час пар було там 10-20 есемесок».

Активність тернополян за півтора тижні проекту висока. Загалом вже взяло участь у поданні кандидатів понад 4 тисячі жителів міста. Серед них, розповідають координатори, багато лікарів, волонтерів, викладачів, є семеро директорів шкіл.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top