Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі поховали предстоятеля УАПЦ Митрополита Мефодія

У Тернополі поховали предстоятеля УАПЦ Митрополита Мефодія

Добрий, чуйний і завжди привітний – таким згадують предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви Митрополита Мефодія. Кажуть, він довго та важко хворів, і днями таки відійшов в інший світ.

МСТИСЛАВ, єпископ Тернопільський і Червоногородський УАПЦ

«На жаль, це причина тільки для тих, хто залишається на цьому світі. Що в тій чи іншій хворобі могло бути закінчення земного життя, але це все просто причина для всього людства. Біля храму, тут же по Його бажанню і заповіту буде схоронене Його тіло».

Поховали Митрополита у Церкві Різдва Христового, що в центрі міста. В останню путь Блаженнішого провели з усіма почестями, як і належить такій великій людині, каже єпископ Тернопільський і Червоногородський Мстислав.

МСТИСЛАВ, єпископ Тернопільський і Червоногородський УАПЦ

«Своїм добрим прикладом показував свою батьківську любов не тільки до єпископату, але і до священства, і до всіх вірних. Коли слухали Його перли проповідництва, які були, неначе в Іоана Золотоустого, захоплювали духом істини і справедливості. Це була чуйна і добра людина».

Попрощатись із Митрополитом Мефодієм прийшли десятки тернополян. Кажуть, предстоятель був вірним служителем Богу.

п. ЯРОСЛАВ

«Всевишнім Богом Йому дана така роль відведена служити народу, Богові. Всі поважають. А як не прийти попрощатись».

п. ЛАРИСА

«Для мене Він був все. Так як я розумію, з дитинства нас привчали до віри святої. Він для нас був, як покровитель наш, захисник наш. Все, що є тільки для людини».

Серед тих, хто проводжав Митрополита в останню путь, була і пані Ольга. Вона особисто знала предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви. Адже її брат і Митрополит вчилися разом у духовній семінарії.

п. ОЛЬГА

«Ви знаєте, дуже великий час ми з ним не спілкувалися, тому що ми жили на різних континентах. Але дуже чудова, хороша людина. Просто така втрата… Прийшла віддати дань поваги, молитву за душу покійника від всієї моєї родини, від всіх моїх знайомих».

Нагадаємо, помер Митрополит Київський і всієї України Мефодій 24 лютого. Йому було 65 років.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top