Ви знаходитесь: Головна / Новини / У тернопільських пенсіонерів – випускний!

У тернопільських пенсіонерів – випускний!

Двічі на тиждень, упродовж майже двох місяців пенсіонери опановували ази користування комп’ютером. На днях 10 груп першого набору своє навчання завершують. Кожен отримав сертифікат про проходження курсів. Однак, новоспечені випускники зізнаються, головне, що відтепер користування комп’ютером для них майже звична справа.

ЛЮДМИЛА ЦИГАНКОВА, випускниця комп’ютерних курсів:

«Я так думаю, що для вас це тоже перший клас, може, навіть, дитячий садок, а для нас це все. «MicrosoftWord» ми навчилися і писати, заповняти там анкети, заяви. Ми вміємо в Інтернеті спілкуватися, в першу чергу, навіть, зареєструватися я вам скажу, що це була проблема. Навчилися в «Skype», навчилися пошту електронну свою відкривати. В Інтернет входимо і всі новини, все собі  вміємо то всьо запустити, всьо зробити».

Навчання відбувалося у невеличких групах, по 8 чоловік у кожній. Загалом у перший набір потрапило 80 пенсіонерів. Заняття проводять волонтери, в основному студенти. Щоправда, організатори розповідають, є серед них і школярі.

ОЛЕГ НИТКА, заст. голови міського осередку ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«Понад 10 волонтерів, які працюють. Є в нас, навіть, дівчатка, які ще вчаться у школі. Одна дівчинка – 10-й клас, друга дівчинка – 11-й клас, вони ще навчаючись в школі, але вони мають настільки багато терпцю, настільки багато мають енергії і настільки знають комп’ютер, що бабусі часом і плачуть, коли то заняття. Вони були дуже здивовані, що настільки молоді дівчата взяти могли на себе таку відповідальність. Але вони не дивлячись на це в суботу випускають свою групу».

Організатори безкоштовних курсів розповідають, не ставили за мету обмежити учнів часовими рамками. Головне завдання було – навчити та отримати результат у вигляді знань. Оскільки курси планують продовжити не зайвою буде додаткова допомога волонтерів.

ОЛЕГ НИТКА, заст. голови міського осередку ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«Хотілося би звернутися до всіх волонтерів, до всіх молодих людей, які мають вільний час, які можуть його присвятити, можуть навчити. Саме головне мати терпіння. Знати комп’ютер, тому що, як показує практика, часом люди приходять і бояться мишку брати  в руки».

Охочих потрапити у наступний набір курсів багато, більше чотирьохсот. Однак, запис не припиняють, зробити це можна в офісі «Самопомочі», що на вул. Руській, 52 або за номером 52-27-27.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top