Ви знаходитесь: Головна / Новини / Чи готова Тернопільщина до надзвичайних ситуацій?

Чи готова Тернопільщина до надзвичайних ситуацій?

О 10 годині ранку у дворі облдержадміністрації –  уся техніка тернопільських надзвичайників. Тут демонстрували мобільну групу, яка в будь-яку пору доби вирушає на допомогу. Такого набору, кажуть представники влади, вистачить, аби справитися з непередбачуваними ситуаціями.

ІВАН КРИСАК, в. о. голови ТОДА:

«Тернопільщина вже не один раз продемонструвала, що вона готова. Ви пам’ятаєте підтоплення, ви пам’ятаєте ситуацію коли надзвичайні були снігопади, буревії, наша служба завжди готова. В принципі, я бачу на 99%, бо гарантувати 100% ніхто не може, на 99% служба готова до виконання любих завдань, які не дай Бог, склалися би в області».

З урахуванням подій, які відбуваються сьогодні в країні, Уряд визначив режим підвищеної готовності. За дорученням Прем’єр-міністра України на території Західного регіону здійснюють перевірку мобільних груп реагування.

МИХАЙЛО БАБЕНКО, представник Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України, полковник:

«Одним з питань нашої перевірки якраз була перевірка готовності техніки, сил та засобів мобільної групи реагування Тернопільської області. Готовність персоналу до виконання завдань за призначенням, а також дивимося, які є напрацювання з боку місцевих органів влади для того, щоб запровадити цей досвід в інших регіонах України. Те, що ми побачили, на даний момент роботи ще не закінчено, вона, фактично, триває. Ми бачимо позитивні результати».

Представники влади кажуть, сьогодні перевіряють готовність служб ДСНС по районах області. А до 26 березня проінспектують захисні укриття. Їх в області більше, ніж півтисячі.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top