Ви знаходитесь: Головна / Новини / Юні скелелази вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Юні скелелази вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Об’єднати дітей, розвинути в них максимальну спритність, вправність, силу та волю до перемоги. А головне – виховати справжніх патріотів. Таку мету перед собою ставили організатори змагань зі скелелазіння, які відбулися у Тернополі. Головний суддя каже, історія вже знає випадки, коли дітей розвивали виключно фізично, нехтуючи духовною складовою.

РОМАН РОМАНИШИН, головний суддя змагань

«Найбільш важлива та домінуюча ціль всіх наших заходів це є формування в молодих людей національно-патріотичних поглядів. Добре підготовлені спортсмени і добре навчені люди, які не мають історії і майбутнього свого в нашій практиці вже мали певні визначення тих осіб. В певну епоху історії це були яничари. В недавньому минулому це були ті самі тітушки».

Ці змагання, каже Роман Романишин, проводять не вперше. Проте цього разу, їх вирішили присвятити Героям Небесної Сотні.

РОМАН РОМАНИШИН, головний суддя змагань

«З Тернопільщини шестеро осіб полягло на теренах Майдану Незалежності в місті Києві. І ці шестеро осіб були тою невеликою часткою тих Героїв, які склали ту велику частку людей, які віддали своє життя за наше майбутнє. Реально ці змагання є вже третіми. Започатковані вони були нашою колегою Оксаною Стояновою».

Участь у змаганнях взяли дівчата та хлопці віком від 10 до 21 року. Досвід у кожного різний. Хтось скелелазить лічені дні, хтось – довгі роки, не пропускаючи жодного заняття. Та є те, що їх об’єднує – це спільна громадянська позиція та любов до спорту, яким займаються.

ЛЮБА, займається скелелазінням 2 тижні

«Мені подобається. Дівчата в нашому класі кажуть – та шо, там так погано лазити, я боюся, всі бояться. А я нє».

САША, займається скелелазінням 4 роки

«Ми їздили в Кривче, біля печери Кришталевої. Вона досить висока йде вгору. Там йде скала. І ми лазили по тій скалі. Правда, не всі вилазили. Це трошки складно, там гострі заступи. Казати, що я це вмію чи я цього не вмію… Завжди треба мати практику і завжди треба бути впевненим у собі».

Юні скелелази кажуть, щоб бути успішним у цьому виді спорту потрібно наполегливим, тренувати силу та характер.

 

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top