Ви знаходитесь: Головна / Новини / Як змінилося Тернопільське управління юстиції?

Як змінилося Тернопільське управління юстиції?

Міністерство юстиції вдалося до реформ одним із перших. В результаті – скоротили кількість працівників органу. Розформували виконавчу та реєстраційну служби. Адже до цього, розповідають в тернопільському обласному управлінні юстиції, ці органи були мало залежні та контрольовані.

ЕДУАРД КОЛЬЦОВ, начальник управління юстиції Тернопільської області

«По структурі територіального управління, вона буде виглядати так: начальник головного територіального управління, перший заступник, заступник – керівник управління державної виконавчої служби і ще один заступник – керівник управління реєстраційної служби. Вони всі в структурі Головного управління юстиції, підпорядковані начальнику Головного управління юстиції. Тут буде дієвий контроль, прозорість кореспонденції, прозорість скарг і реагування на них».

Усі відділи Тернопільського управління юстиції внаслідок реформування згрупують в одному приміщенні. Введуть дві додаткові посади: спеціаліст з протидії корупції та спеціаліст з внутрішнього аудиту. Та головне – спростять процедуру подачі та отримання документів для громадян. Відтепер люди зможуть звернутися за цим у Центр надання адміністративних послуг.

ЕДУАРД КОЛЬЦОВ, начальник управління юстиції Тернопільської області

«Людина прийшла в ЦНАП, віддала документи, там вже в нас є розроблений механізм, яким чином ці документи будуть доставлятись в реєстраційну службу і протягом визначеного терміну – день, два, п’ять чи десять – ці документи будуть доставлятись в Центр надання адміністративних послуг і людині не треба буде їздити, шукати, де ці документи забрати. Вона куди їх віддала – звідти і забрала. Крім цього, вказані послуги зможуть надавати нотаріуси, як державні, так і приватні».

Тернопільське управління юстиції вже оголосило конкурси на заміщення вакантних посад. Інформація про це є на сайті відомства. Відтепер вимога досвіду роботи в держслужбі не є обов’язкова.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top