Ви знаходитесь: Головна / Новини / І в коханні освідчитись, і бійцям допомогти – молодь організовує благодійну акцію

І в коханні освідчитись, і бійцям допомогти – молодь організовує благодійну акцію

Обираєш вподобаний патріотичний напис і фотографуєшся, чим не лише підіймаєш собі настрій, а й допомагаєш бійцям на Сході. Ця акція, кажуть організатори, перш за все, благодійна. І головна її мета – зібрати якомога більше грошей на медикаменти для бійців. Справа, яку робить молодь, каже пан Леонід, благородна. І якщо спершу він підходив, лише аби пожертвувати кошти, то згодом і сам виявив бажання сфотографуватись.

п. ЛЕОНІД, зробив патріотичну світлину

«Зараз в цей лихий час дуже тяжко державі справитись в одиночку. Треба тільки, тільки так, щоб треба, щоб хоч трошки громадяни помагали настільки, наскільки вони в змозі. Що дійсно, якби не волонтери, якби не допомога простих громадян, вони б не видержали».

У Тернополі патріотичні світлини роблять вже не вперше, та ця акція відрізняється від попередніх завдяки прийдешньому Дню святого Валентина. На банері, що позаду імпровізованих моделей, велике серце. Неподалік стіна кохання, на якій тернополяни можуть написати освідчення своїм половинкам. Та основні заходи, кажуть організатори благодійної акції, мають намір провести саме у День всіх закоханих.

ТЕТЯНА ШЕВЦІВ, організатор акції «Хвилина кохання 2015»

«Всі бажаючі зможуть сфотографуватись коло неї і так само отримати шлюб святим Валентином. Можна знайти свою половинку, в нас є сердечка, і ви там пишете свій номер телефону і своє ім’я. І потім 14 лютого о 15 годині ви приходите сюди і шукаєте свою половинку, в якої такий самий номер. Наприклад, в мене перший і у вас перший, значить, ми одна половинка».

Ті, хто вже встиг зробити патріотичну світлину, кажуть, дуже задоволені. І обов’язково прийдуть вдруге, аби сфотографуватись уже зі своєю коханою людиною.

СВІТЛАНА, зробила патріотичну світлину

«Якби там не було, але кожен з нас сьогодні зобов’язаний тим, що там, на передовій, стоять хлопці, тим, що ми сьогодні маємо можливість бути тут і святкувати навіть те саме свято. Тому я хочу з наступаючим Валентином привітати всіх, побажати всім щастя, кохання. Найперше нашим хлопцям, щоб вони тримались, захищали нас. Ми їх дуже любимо».

Триватиме благодійна акція протягом трьох днів. Найцікавіші заходи тернополян чекають у День усіх закоханих, чотирнадцятого лютого.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top