Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / 5 шкіл в області закрили на карантин

5 шкіл в області закрили на карантин

5 шкіл в області закрили на карантин. Рівень захворюваності на ГРВІ на Тернопільщині продовжує зростати. Про це кажуть у санепідслужбі. Порівняно з минулим тижнем показник збільшився майже на 23%. Відповідно, зросла і кількість хворих на гострі респіраторні вірусні інфекції серед дітей. Через це, в деяких районах Тернопільщини припинили роботу кілька шкіл.

МАРІЯ ПАВЕЛЬЄВА, начальник відділу епідеміології ГУ Держсанепідслужби в області:

«В нас по області призупинено навчальний процес у п’яти школах, це у чотирьох районах. Це є і Бережанський, і Козівський, Теребовлянський і Борщівський райони. В деяких школах призупинене навчання і з минулого тижня. Що стосується міста Тернополя, то закриваються тільки класи. І на сьогоднішній день є закрито три класи у двох школах. Це є 19 і 4 школа».

Загалом, за восьмий тиждень року на ГРВІ захворіло 5655 осіб. До епідпорогу, каже Марія Павельєва, запас є. Однак, захворювання на спад ще на пішло. А тому варто подбати про захист власного здоров’я та зміцнення імунітету. Радять також уникати людних місць, провітрювати приміщення, збалансовано харчуватись та одягатись відповідно до погоди.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top