Ви знаходитесь: Головна / Новини / Батальйон «Тернопіль» готують до служби в зоні АТО

Батальйон «Тернопіль» готують до служби в зоні АТО

Стрільба з пістолета та автомату, тактика ведення бойових дій, прийоми самозахисту, надання першої медичної допомоги та основні Закони України – усе це викладають новобранцям батальйону спецпризначення «Тернопіль». Тренуються хлопці під керівництвом досвідчених офіцерів-правоохоронців.

ОЛЕКСІЙ КРИВОРУЧКО, начальник сектору професійної підготовки УМВС України в Тернопільській області:

«На даний час проводяться збори з працівниками як і міліції, так і батальйону по виїзду в зону АТО на схід України по охороні громадського порядку. Навчання з ними проводиться по таких напрямках: вогнева підготовка, фізична підготовка, тактика дій на блок-постах, зачистка приміщень».

Одне з основних завдань новобранців – охорона громадського порядку. Боєць батальйону Володимир переконаний: курси військової підготовки повинен пройти кожен, щоб бути готовим захищати зі зброєю в руках свою країну.

ВОЛОДИМИР БОЛЄЩУК, боєць батальйону міліції особливого призначення «Тернопіль»:

«На кожну подію приходить свій час і напевне цей час настав. Прийшов час захищати свою країну. А чим сьогодні кращий батальйон «Тернопіль», тим, що крім захисту країни на сході України, ми також зможемо захищати територіально і нашу область».

Півроку тому прийшов служити до міліцейського батальйону Петро  Бащук. Чоловікові – сорок, він побував в гарячих точках Косово. Сьогодні вирішив захищати цілісність нашої держави.

ПЕТРО БАЩУК, боєць батальйону міліції особливого призначення «Тернопіль»:

«Півроку назад я прийшов через те, що всі мої люди, з якими я був у Боснії Косово, прийшли в батальйон «Тернопіль». За покликом серця, за свою країну, за свою землю пішов, щоб її захищати».

Сьогодні у зоні проведення Антитерористичної операції служить близько двохсот працівників міліції Тернополя та області. Майже 50 з них – бійці добровольчого батальйону «Тернопіль».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top