Ви знаходитесь: Головна / Новини / Винного у смерті О. Куртіша – позбавлять волі

Винного у смерті О. Куртіша – позбавлять волі

Майже півторарічна  судова тяганина у справі загибелі Олександра Куртіша – добігла кінця. Нагадаємо, 23 грудня 2013 року у таксі, в якому їхав хлопець, на високій швидкості влетіла «Audi Q7». 28-річний Олександр загинув на місці, а водій таксі отримав численні травми. За кермом «Audi» був Андрій Стефанів, 1993 року народження. Останній, свою вину визнав, тому вирок вирішили пом’якшити.

ТАРАС БАГРІЙ, суддя Тернопiльського мiськрайонного суду:

«Суд ухвалив Стефаніва Андрія Олеговича визнати винуватим у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого частиною 2-ю статті 286 ККУ і призначити йому покарання: 4 роки, 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки. Стягнути зі Стефаніва Андрія Олеговича на користь Романчук Лесі Іванівни 155 тисяч 384 гривні моральної шкоди, 6 тисяч 732 гривні витрат на поховання сина Куртіша Олександра Олександровича, 1589 гривень 07 копійок витрат на особисте лікування, 21 тисячу витрат на придбання пам’ятника, 10 тисяч витрат на правову допомогу адвоката Дуфанця Євгена Мирославовича».

Мама загиблого вважає, таке рішення справедливим. Вимагати великого терміну ув’язнення, каже, не хотіли, оскільки вбивство сина було не умисним. Однак, смерть не може залишитися без покарання.

ЛЕСЯ РОМАНЧУК, мама загиблого Олександра Куртіша:

«Так, чотири з половиною роки може відбути за гратами Андрій Стефанів. Але мій Сашко ніколи не повернеться додому, його термін необмежений, його термін вічний. Я прийду додому, там нема мого сина. Мої читачі візьмуть мої книжки і знатимуть, що синьооке диво вже неживе, його немає, наш рід обрубаний, в мене не буде онуків від Сашка».

Леся Романчук зізнається, хотіла б, щоб цей випадок нагадав водіям, вони відповідають не лише за своє життя, а й за інших учасників руху.

ЛЕСЯ РОМАНЧУК, мама загиблого Олександра Куртіша:

«Я хочу, щоб цей випадок став наукою тим людям, які зараз ведуть свої автомобілі вулицями міста Тернополя і не зважають, ні на світлофори, ні на обмеження швидкості, ні на те, що на вулиці є інші люди».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top