Ви знаходитесь: Головна / Новини / Вирішувати проблеми Тернополя намагались за прикладом Львова
Вирішувати проблеми Тернополя намагались за прикладом Львова

Вирішувати проблеми Тернополя намагались за прикладом Львова

Багато іноземців та українців вважають Львів містом європейського зразка. Та на досягнення цього рівня, каже керівник програми стратегії Андрій Пундор, у них пішов не один рік. Поділитись своїми напрацюваннями активних львів’ян днями запросили в наш обласний центр. Тут представникам «Об’єднання «Самопоміч» та членам інших громадських організацій запропонували втілити у Тернополі львівські концепції.

АНДРІЙ ПУНДОР, керівник програми стратегії Інституту міста (Львів)

«Проблеми можуть бути, звичайно, всюди однакові – там безробіття, відсутність інвестицій, там туристи не приїжджають, інвестиції не приходять. Але в кожному місті вони вирішуються по-своєму. Ми говоримо на сьогоднішній презентації, як ми це старалися зробити в місті Львові. Зараз люди в групах конкретно працюють, як це можна вирішити в Тернополі».

ГАЛИНА БОРДУН, керівник персоналу Львівської міської ради

«Ми є свідомі того, що це не є робота одного дня. Ми презентуємо інструмент, ми презентуємо бачення, ми презентуємо власний досвід».

Задля спільної мети, каже керівник персоналу Львівської міської ради, свої зусилля у них об’єднали як жителі, так і влада. За таким принципом, розповідає Галина Бордун, повинні працювати і в Тернополі, і в інших містах України.

ГАЛИНА БОРДУН, керівник персоналу Львівської міської ради

«Дуже довгий період часу в нас було 2 кластери, які, в принципі, були створені штучно. Мешканці впевнені в тому, що вони нічого не можуть вирішити, а влада впевнена в тому, що вони їм дали повноваження, і вони це роблять. Влада є такою, якою мешканці готові її прийняти. Мешканці повинні також розуміти, що вони несуть відповідальність, навіть за свою бездіяльність».

Керівник міського «Об’єднання «Самопоміч» каже, головне завдання зараз – визначити проблеми та обговорити можливі шляхи їх вирішення. Для цього на круглий стіл і запросили тернополян різного віку та з різним баченням.

АНДРІЙ ГРИЦИШИН, керівник міської ГО «Об’єднання «Самопоміч»

«Кожен має свої пріоритети і, скажімо, десь ми якраз сьогодні і визначаємо, що для Тернополя пріорітетніше, і навколо чого варто об’єднати свої зусилля в першу чергу. Результатом тієї всієї роботи мало би стати, скажімо, така наша мета чи бажання, аби Тернопіль дійсно став містом, в якому хочеться жити».

Як ефективно вирішувати проблеми міста, цей львівський досвід тернополяни мають намір адаптувати та застосувати на практиці.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top