Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / Відбувся 5-ий турнір з міні-футболу пам’яті Юрія Науменка

Відбувся 5-ий турнір з міні-футболу пам’яті Юрія Науменка

Упродовж трьох днів у Тернополі тривали футбольні баталії. 24 команди змагались за Кубок пам’яті Юрія Науменка. Футболіст, тренер, арбітр та один із керівників міської федерації, у своєму житті він зробив чимало для розвитку футболу.

ОЛЕКСАНДР СМИК, заступник міського голови Тернополя:

«Найголовніше, що є добре імя, навколо якого об’єднуються люди. Це добре імя тренера, який, напевно, своєю світлою пам’яттю хлопців спонукає до того, що не самеголовне показувати показники на чемпіонатах світу, на чемпіонатах Європи. Саме головне зібратися, подбать про себе, про своє здоров’я»

ВОЛОДИМИР МАРИНОВСЬКИЙ, віце-президент Федерації футболу України:

«Це розвиток футболу, це масовість, це розвиток футзалу. Ви бачите, скільки людей багато, участь футболістів прийняло. Разом з тим, багато вболівальників кожен день було, діти на цьому виховуються. Я думаю, що це приносить тільки користь тернопільському футболу».

Команди-учасниці розділили на вісім груп. Згідно з регламентом змагань, по дві кращі команди з кожної групи потрапили до 1/8 фіналу. А до четвірки лідерів увійшли команди: «Вікторія», «Агрон-Королівський смак», «Лісма» з Шляхтинців та володар кубка 2013 року – «Вікінг». Щоправда, «вікінги» цьогоріч тріумф не повторили, зайнявши лише третє місце. У фіналі ж зустрілися команди «Агрон-Королівський смак» та «Вікторія». Останні, перемогою поступилися.  Таким чином, з рахунком 4:0 заслужене перше місце дісталося команді «Агрон-Королівський смак».

РОСТИСЛАВ ЦІХ, – гравець команди «Агрон-Королівський смак»:

«Рівень доволі таки непоганий. Не було таких прохідних ігор. Починаючи від фіналу, прохідних ігор не було. Про це свідчать рахунки. В один м’яч, два м’ячі розриву. Причому, в всіх іграх, майже вже на виліт».

Організували змагання управління сім’ї, молодіжної політики та спорту міської ради, обласна федерація футболу та доньки Юрія Науменка – Олена і Наталія. Останні обіцяють, й надалі такими змаганнями вшановувати пам’ять свого батька.

ОЛЕНА НАУМЕНКО, організатор турніру:

«Обов’язково проведемо наступного року турнір. Будемо просто сподіватися, що в нашій державі запанує мир і ніщо нам не стане на заваді».

Додамо, що минулого року Кубок пам’яті Юрія Науменка скасували через події на Майдані.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top