Ви знаходитесь: Головна / Новини / Військовим на Сході потрібні берци та форма

Військовим на Сході потрібні берци та форма

Зима, що минула, була важкою, кажуть волонтери Логістичного центру допомогти бійцям АТО. За останні місяці, розповідають, вдалося виконати великий об’єм роботи. З допомогою усіх небайдужих волонтери передали нашим мобілізованим та військовим на Сході чимало потрібних їм речей.

ХРИСТИНА ФЕЦІЦА, волонтер:

«Ми їх забезпечуємо, в основному, спальними мішками, карематами і резиновими чоботами з утеплювачами. Якщо є більша можливість, ми забезпечуємо їх також теплою білизною і якимись рукавичками, чого їм не дають там. Їм повинні давати українську форму «Піксель» і канадську форму, їм повинні давати теплу білизну, берці, котелочок для їхніх, там потреб: харчування і помитися. Все інше ми стараємося їм забезпечити». 

ТАРАС ГЕРМАН, волонтер:

«983 пари взуття. 475 спальників, 475 форм. 450 карематів, 557 балаклав, 700 комплектів термобілизни. Майже 2 тисячі, 1839 пар рукавиць і шапок, і майже 12 тисяч шкарпеток».

Також, розповідають волонтери, намагаються забезпечити українських військовослужбовців і необхідними технічними засобами.

ТАРАС ГЕРМАН, волонтер:

«47 бензопил передали, передали 20 генераторів. Передали ми 10 біноклів, 15 приладів нічного бачення. В районі 7 тепловізорів, які були нами передані на фронт, які спільно і з «Автомайданом», і з іншими організаціями, до яких ми долучилися, які були передані, близько десятка рацій».

Крім того, кажуть, вже відправили в зону АТО 8 автомобілів. Неабияку допомогу, розповідають волонтери, нашим військовим передають і з-за кордону.

ХРИСТИНА ФЕЦІЦА, волонтер:

«Це є Італія, з найрізноманітніших міст Італії до нас приходить допомога. Це є Іспанія, Сполучені Штати Америки, Канада, Ірландія, Греція, Англія, Франція, і ще ряд країн, які нам допомагають своєю небайдужістю. Вони нам пересилають речі, спорядження, медикаменти».

На Схід з Тернополя також регулярно їдуть і продуктові передачі. Скільки  тонн харчів доправили, волонтери не називають: кажуть, вже просто збилися з рахунку.

ЮРІЙ КУЛИК, волонтер:

«В нас більше 70 волонтерів-водіїв з власним автотранспортом, які не тільки їздять на Схід, як волонтери, а які забезпечують якісне функціонування і логістику самих вантажів в нас по Тернополю».

Волонтери кажуть: українські військові і надалі потребують нашої допомоги. Найбільш необхідними залишаються форма та берци.

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top